'Niye bıçakladın' diyen arkadaşını da bıçaklayıp öldürdü

'Niye bıçakladın' diyen arkadaşını da bıçaklayıp öldürdü
'Niye bıçakladın' diyen arkadaşını da bıçaklayıp öldürdü

Boğazına ve vücuduna çok sayıda bıçak darbesi alan Cemil Bahçekapılı yaşamını yitirdi.

Trabzon'da iki otomobildeki gençler arasında az hasarlı kazının ardından başlayan tartışma, kavgaya dönüştü. Kavga sırasında 35 yaşındaki Mustafa Ersoy'u bıçaklayan Mustafa Ö., "Ne yapıyorsun, niye bıçakladın?" diyerek tepki gösteren bulunduğu aracın sürücüsü 23 yaşındaki Cemil Bahçekapılı'yı da bıçakladı. Hastaneye kaldırılan 2 yaralıdan Bahçekapılı kurtarılayayarak öldü.

RADİKAL - Trabzon 'da dün saat 23.45 sıralarında Ayasofya Kavşağı'nda iki araç çarpıştı. Kazada iki araçta da hafif hasar oluştu. Kazanın ardından iki araçtakiler arasında başlayan tartışma, giderek büyüdü.

Çıkan kavga sırasında, Cemil Bahçekapılı'nın kullandığı otomobilde bulunan Mustafa Ö., diğer araçtaki gençlerden Mustafa Ersoy'u bıçaklayarak yaraladı. İddialara göre Mustafa Ö., daha sonra da "Ne yapıyorsun, niye bıçakladın?" diyerek kendisine tepki gösteren Cemil Bahçekapılı'ya saldırdı. Boğazına ve vücuduna çok sayıda bıçak darbesi alan ve ağır yaralanan Bahçekapılı, kaldırıldığı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kurtarılamadı. Mustafa Ersoy'un ise sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Polis, olay sonrası 1 kişiyi öldürüp, 1 kişiyi de yaraladığı iddia edilen Mustafa Ö.'nün de aralarında bulunduğu 5 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
DHA- Fatih TURAN


  ETİKETLER:

  TRABZON

  ,

  Fatih

  ,

  İddia

  ,

  kavga

  ,

  eğitim