NTV önünde protesto

NTV önünde protesto
NTV önünde protesto
NTV'nin Maslak'taki merkezi çevresinde binlerce kişi gösteri yaptı. NTV gösteriyi canlı yayınladı.

Radikal.com.tr - Gezi Parkı protestoları sırasındaki yayın politikası nedeniyle eleştirilen NTV'ye eylemcilerin tepkisi bugün de devam ediyor. Daha önce Taksim Meydanı'ndaki canlı yayın aracı yıkılan NTV'nin Maslak'taki merkezi çevresinde binlerce kişi gösteri yapıyor. Kanalı ve yayın politikasını protesto eden kitle kanal yönetiminden açıklama beklerken çalışanların da endişeli bekleyişi sürüyor. Eylemcilerin para salladıkları ve tencere çaldıkları protestoyu NTV de canlı yayınladı. Spiker, "Medyanın tavrı protesto ediliyor. Biz de protesto ediliyoruz" dedi. Eylem, canlı yayınlanınca sona erdi.


  http://www.radikal.com.tr/1136063113606323

  YORUMLAR
  (23 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  madem dininiz para, bilesiniz ki o parayı getiren de prestijdir - simon kuper

  Başbakanın yakın çalışma arkadaşı Ferit'in unuttuğu şey şu: NTV bugün (ya da dün) önemli bir güçse bunun tek nedeni, zamanında yarattığı prestijdir. O prestij giderse ki çok azaldığı rahat söylenebilir, ne o güç kalır, ne o gücün getirdiği para.

  içi boşaltılmış kanal - birgaripveli

  ntv kanalının içine düşürüldüğü durum sanki çok mu yeni.son iki senede sahibinin iktidardan korkması veya yalakalık yapması nedeniyle hemen aklıma gelen can dündar,banu güven ve ruşen çakır gbi kaç yazarını kovması bir gerçektir

  Tarafsız olsaydınız... - alp1210

  Ferit Şahenk AKP'den bundan sonra ihale alamam diye Halkın haber alma hakkını gasp etti. Bu antidemokratik davranış onun alnına kara bir leke olarak ve hiç silinmemek üzere yazıldı. Bundan sonra Türkiye'nin değil dünyanın en zengini olsa ne değişecek. Halka karşı zalimin, diktatörün yanında olanlar eninde sonunda kaybedecekti ve artık kaybettiler. O ve onun gibiler. Fatih Altay'lı, Ciner, Doğan, yandaş medyayı saymıyorum zaten kafanızı yastığa koyduğunuzda ve kendin benliğinizle baş başa kaldığınızda ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum. Ve hala insanın bu kadar parası varken paraya, güce bu kadar tamah eden bu kişileri hayretler içerisinde izliyorum. Siz bu millet sayesinde zengin oldunuz ve bu millete borçluydunuz. Bırakın borç ödemeyi tarafsız olsaydınız yeterdi.

  Neden acaba... - citizen

  Evet ..,protesto ediliyorsunuz. Neden edildiğinizi de anlasaydınız bari.

  Acizlerden ucuz kahramanlik - ohabey

  Biz size protesto edildiginizi haber yapamazsiniz demedik. Biz size Erdogan'in protesto edildigini haber yapamazsiniz dedik.

  öyle olmuyo artık napcan kudurcan - xyz

  halk insiyatifi almışmış ,tencere tava alın la tecrübelisiniz zati gülüyoruz azizim :))

  DÖVİZ MEDYASI - aydınUs

  Yeşil dolarlar gerçek olduğu sürece, medyada her şey sahte olmaya devam edecektir. Ne yazık ki bu bir gerçek.