Numan Kurtulmuş'tan flaş bedelli açıklaması

Numan Kurtulmuş'tan flaş bedelli açıklaması
Numan Kurtulmuş'tan flaş bedelli açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden askerlik süresi hakkında tweetler attı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bedelli Askerlik konusuyla ilgili kamuoyunda büyük bir talebin olduğunu görüyorum. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin eleman ihtiyacı elbette Genelkurmay Başkanlığı'mızın yaptığı/yapacağı çalışmalarla belirlenmektedir. Bununla birlikte kişisel görüşüm Türkiye 'de askerlik sisteminin bir revizyona ihtiyacı olduğu yönündedir. Nitelikli uzmanlardan oluşan, yüksek teknolojiyle donanmış ve yüksek savunma kabiliyeti olan bir ordu gereklidir. Bu çerçevede yüzbinlerce gencimizi uzun sürelerle silahaltına alma ihtiyacı kalmaz ve gençlerimiz için askerlik süresi kısaltılabilir! Ve askerlik için bekleyen çok sayıda gencimiz için son bir kez daha bedelli düşünülebilir." dedi.

İşte o tweetler... 


  http://www.radikal.com.tr/116312611631264

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bende bir terslik var kesin - demlicay2011

  ya paraya sıkıştınız yada kaymak tabanı üzmek istemiyorusnuz (sınıfı deyim). siz zaten ezen sömüren kısımda yer aldığınız için bu göreviniz bir şekilde. amaç para olmayabilir büyük ihtimalle. kaymaklıları seviyorsunuz. özaldan ezelden beri.

  DOSTLAR ALIS-VERISDE GORSUN - Equalizer001

  Radikal: ?AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden askerlik süresi hakkında tweetler attı.? Hic dusundunuz mu? Kendi sorumlulugu alaninda olmadigi ve konu hakkinda bilgisi olmadigi halde, bir millet-vekilli neden twitter de, televizyonda veya gazetelerde aciklama yapar? Askerlik konusu, Savunma Bakanligini ilgilendiren bir konu ise; bu konuda cikip aciklama yapmak Savunma Bakani?ina hakeret etmek degil midir? Bir de utanmadan Basbakan Diktator diyorlar. Eger Basbakan Erdogan dictator olsaydi; AKP?de her onune gelen millevekili, diger milletvekillerinin veya Bakanlarin islerine karismaya, veya sacma-sapan konusmaya cesaret edebilir miydi?

  Numan Bey Başbakan, Başbakan Numan Bey - Chixculub

  Numan Bey, Erdoğan köşke çıktıktan sonra AKP'nin başına geçmeye en hazır AKP'li görüntüsü çiziyor faaliyetleri, söylemleriyle. Mesela müjdeyi niye Bekir Bozdağ ya da Ayşenur Bahçekapılı vermiyor? En çok müjde veren koltuğu kapar.

  Twitter, hükümetin resmi sitesimi? - baizzet1925_379

  bedelliler parayi Twitter`de açilacak bir hesaba yatirdiktan sonra, Pentagon`a, Gülen`e basvuracaklar. Erdogan`nin oglunun adina gözüken gemilerle önce ABD`ye sonrada Kuzey Irak`a geçerek yemin törenine katilacaklardir. Bu arada gül suyu bedava olup, her askere birer açilim plakati verilecekdir.