Nusaybin'de operasyon: 1 ölü, 2'si çocuk 4 yaralı

Nusaybin'de operasyon: 1 ölü, 2'si çocuk 4 yaralı
Nusaybin'de operasyon: 1 ölü, 2'si çocuk 4 yaralı
Sokağa çıkma yasağı ilan edilen Nusaybin'de Selamet Yeşilmen yaşamını yitirirken, Yeşilmen'e yardıma koşan 14 yaşındaki kızı ve 10 yaşındaki oğlu ile Yılmaz Tutak da yaralandı. Evinin bahçesinde oturan işadamı Abdulhakim Aytimur da yaralandı.

MARDİN - Nusaybin İlçesi'nde dün başlayan sokağa çıkma yasağının 2'inci gününde, 1 kadın öldü, aralarında kadının 2 çocuğunun da bulunduğu 4 kişi yaralandı.

Sokağa çıkma yasağının 2'inci gününe girdiği Nusaybin Fırat Mahallesi'nde Selamet Yeşilmen (44) yaşamını yitrirken, kızı Sevcan(14), oğlu Fırat Yeşilmen (10) ile bunlara yardıma giden Yılmaz Tutak (30) yaralandı. Yaralılar, bölgeye gelen 112 Acil Servis Ambulansı ile Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, yaşamını yitiren Selamet Yeşilmen'in cenazesi, aynı hastanenin morguna kaldırıldı.

EVİNİN BAHÇESİNDE OTURURKEN YARALANDI

Hükümet Konağı Caddesi'nde evinin bahçesinde oturan işadamı Abdulhakim Aytimur da, sırtından yaralandı. Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Aytimur'un tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi. (Ahmet Akkuş/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/147318714731871

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Eksik haber - redrefik

  Nusaybinde 1 kadın öldü de nasıl öldü? Damdan mı düştü, eceli mi geldi, birisi mi vurdu,vurduysa kim vurdu? Eksik haber yapmak da yalan haber yapmak kadar ilkesizliktir, halkın yararına olmayan bir amaca hizmet ediyordur.