O Hakime "adamsın" tebriki

O Hakime "adamsın" tebriki
O Hakime "adamsın" tebriki
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde görev yapan Memur Suçları Soruşturması Bürosu Müdürü Zeki Ünalmaz, Ethem Sarısülük'ü vuran polis memurunu tutuksuz yargılanması gerektiği yönünde kararı veren hakimi, twett atarak kutladı
Haber: MESUT HASAN BENLİ / Arşivi

ANKARA - Ethem Sarısülük’ü öldürmekle suçlanan şüpheli memuru öğlen saatlerinde sürpriz bir şekilde ifade işlemi için savcılığa çağrıldı. Basın ve Ethem Sarısülük’ün ailesinin avukatlarında saklanarak yapılan ifade işleminin ardından, savcı şüpheli polis memurunu “Meşru Müdafaada Sınırın Aşılması Suretiyle Ölüme Neden Olma” suçundan tutuklama istemiyle Ankara 13. Sulh Ceza Mahkemesine sevk edildi. Hakim Mustafa Aydın , şüpheli polis memurunun tutuksuz yargılanmasına karar verdi.

‘ADAMSIN ELLERİNDE ÖPÜYORUM’

Bu kararı Memur Suçları Soruşturma Bürosunun Müdürü Zeki Ünalmaz tarafından yayınlanan tweet’le kutlandı. Ünalmaz yayınladığı mesajında “ Gezi olaylarında nedeniyle Ethem Sarısülük’ün ölümüne neden olduğu belirtilen polis memuru hakkında tutuklama isteminin reddeden hakimsin adamsın ellerinde öpüyorummm” dedi.


  http://www.radikal.com.tr/1138952113895229

  YORUMLAR
  (29 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  düzeltme-özür - veru

  Haberin içinde geçen "Bu kararı Memur Suçları Soruşturma Bürosunun Müdürü Zeki Ünalmaz tarafından yayınlanan tweet?le kutlandı." cümlesi yüzünden twitter'a odaklandım, fotoğrafa dikkat etmemişim ama başka uyaran da oldu, resim facebook'tan alınmış, twitter değil. "sse" isimli arkadaş haklı. Bu nedenle 11:32'de yayımlanan bir önceki yorumumdaki ifademi lütfen kaldırınız, yanlıştır. Bu arada Zeki Ünalmaz diye facebook'ta aratınız, Red Hack tarafından hacklenmiş bir hesap çıkıyor karşımıza. Bilginize.

  Yalan haberdir, tekzip ediniz lütfen.diyen vatandaş - sse

  Twitter'da da beğen-paylaş butonu vardı ya...

  bozulma - kullaniciadlikisi

  müslümanlar hep sokakta öpüşünce, elele gezince toplumun bozulacağını düşünür. oysa sokak ortasında birini ödürürseniz bu düzen için gereklidir. islam hiçbir zaman demokrasi ile insan hakları ile yanyana yürümeyecek.

  adamsın? - glstnn

  Adamsın kelimesinin anlamı, anlayışı mı değişti??? Sizler böyle haklıyı haksızı; adaleti, adaletsizliği ayıramadığınız sürece daha çokkk işimiz var demektir.

  Yalan haberdir, tekzip ediniz lütfen. - veru

  Fotoğraftaki yorumu twitter new tweet kısmına yazın bakalım, kaç karakter? 140 karakterden fazla olan bir tweet nasıl atılır? Haberin sahibi arkadaş Twitter'dan bir açıklama rica edebilir mi? Acaba twitter kendisine müdür olduğu için özel bir hesap mı tahsis etmiş?

  Zeki Ünalmaz: - brandywine06

  Sen de adam değilsin. Öyle olsan, Ethem Sarısülük'ü öldüren dedikten sonra, sadece bu şahıs polis olduğu için serbest bırakılmasına böyle bir şey söyleyemezsin.

  Reenkarnasyon gerçekten varsa bir dahaki sefere sokak köpeği olmak isterim isterim - isik38

  Bu ülkede hayvanlara bile insanlardan daha fazla değer verildiği anlar var. (Bir hayvan sever ve doğa gönüllüsü olarak sakın hayvanlara kötü muameleyle insanlarıma yapılanları kıyasladığım düşünülmesin. Kanunun bakış açısı ve hukukçuların kanunları yorumlama tarzına değinmek için söylüyorum)