'O' tweet'e Hamdi Topçu'dan tepki

'O' tweet'e Hamdi Topçu'dan tepki
'O' tweet'e Hamdi Topçu'dan tepki
TÜRK Hava Yolları'nda (THY) marka müdürü olarak görev yapan Serdar Öztürk'ün, Fethullah Gülen'e yönelik attığı tweet, üzerine THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu gerekenin yapılacağını söyledi.

THY 'de marka müdürü olarak görev yapan Serdar Öztürk'ün sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden "bi akp 'li fetrullah hocayi bir kizla bule halvet halde hasna fisneli capslese, sonra bi da sen vs biz de eglensek" tweetini attı. 

Tepkiler üzerine sosyal paylaşım sitesinden açıklama yapan THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, "THY Müdürü ne maksatla olursa olsun edep dışı attığı twitt i kabul etmemiz mümkün değildir gereken yapılacaktır" dedi. 


  http://www.radikal.com.tr/116633311663332

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şaştım - Dedemkorkut

  Marka müdürünün türkçesi de, ifadesi de, imlası da bozuk! Amerikada mı oturuyor bilmiyorum. Ayrıca, ana dilini böyle kullanan bir adamın nasıl marka müdürü olduğunu da anlayamıyorum. Adam bir yabancıyla böyle konuşsa, bunun marka müdürü olduğu uçak havada tutunamaz der binmez valla. Bu mesajı bir amerikalı hacker translate kullanarak yazmış olmalı.

  tercüme edilsin - garigan

  Ben yaklaşık olarak birşeyler anladım.Sen dinibütün bir insan olduğunu iddia ederde ; açık seçik bir şekilde insanların cinsel hayatını komplo vr tehdit aracı olarak kullanırsan sana herşey müstehaktır.