ÖDP'lilere döner bıçaklı saldırı girişimi

ÖDP'lilere döner bıçaklı saldırı girişimi
ÖDP'lilere döner bıçaklı saldırı girişimi
İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde eylem yapan ÖDP üyelerine döner bıçağıyla saldırı girişiminde bulunan 2 kişi gözaltına alındı. Beyoğlu'nda ise yolu trafiğe kapatan maskeli gruba polis müdahale etti.

Gezi Parkı eylemleri sırasında Taksim'de göstericilere palayla saldırılmasının ardından benzer bir olay da Beşiktaş 'ta yaşandı.

Beşiktaş Meydanı'nda toplanan ÖDP üyeleri, yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili basın açıklaması yaptı.

ÖDP’li grup, "yolsuzluk düzenine son" diye sloganlar attı.

Bu sırada elinde bıçak bulunan bir kişi, ÖDP’lilere saldırdı. Söz konusu bu kişiye önce partililer, ardından da sivil polisler müdahale etti.

Döner bıçaklı saldırgan polis tarafından gözaltına alındı.

Bu sırada zanlının arkadaşı olduğu öğrenilen bir başka kişi, çevrede bulunan bir dönerciden aldığı döner bıçağı ile grubun üzerine yürüdü. Polis ekipleri, bu kişiyi de gözaltına aldı. ( Ntv )


  http://www.radikal.com.tr/116856111685614

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  faşizmin ayak sesleri - sabahattinali

  palalı, toplumda tehlikeli kutuplaşmanın geldiği yeri gösteriyor. faşizmin ayak sesleri daha yüksek duyuluyor.

  iç savaş - drhilmi

  Yavaş yavaş iç savaşa doğru gidiyoruz. hayırlısı olsun.

  TEHLİKELİ KUTUPLAŞMA - sabahattinali

  .Dinlemesini bilen öğrenir, bakmasını bilen görebilir. öğrenen öğretebilir, gören gösterebilir.Tek parti döneminde ya bendensin ya düşmansın anlayışının hakim kılınmasıyla insanlar kahvelerini camilerini ayırdı. aynı sokakta yaşayan insanlar selamı sabahı kesti. komşusunun acısından zevk alır haline getirildi. palalı ve kefen giymişlerin boy göstermesi faşizmin ayak seslerinin artık daha yüksek duyulduğunun bir göstergesi..

  tayyibistan - herd

  bu ne pervasizlıktır adamlar ellerinde palalarla satırlarla sokağa çıkıp insan kesmeye çalışıyorlar..güvendikleri birileiri var ki gözaltından hemen sonra serbest kalıyorlar..rezillik