ODTÜ eylemcileri ile taksiciler arasında arbede

ODTÜ eylemcileri ile taksiciler arasında arbede
ODTÜ eylemcileri ile taksiciler arasında arbede
Kadıköy'de OTDÜ eylemi yapan bir gruba taksiciler tepki gösterinde iki grup arasında arbede yaşandı.

İSTANBUL - Kadıköy'de OTDÜ eylemi yapan bir gruba taksiciler tepki gösterince iki grup arasında kısa süreli arbede yaşandı. Sözlü tartışma olarak devam eden olay taksicilerin olay yerinden uzaklaşması ile son buldu. Yaşananlar ise bir vatandaşın kamerasına yansıdı.

Olay saat 00:00 sıralarında Kadıköy Altıyol'da meydana geldi. Ankara ODTÜ'de yaşana olaylara destek vermek isteyen bir grup Kadıköy Altıyola gelerek yolu trafiğe kapatıp, slogan atarak oturma eylemi yaptı.

Eylem nedeniyle Altıyol'da trafikte yoğunlaşmalar meydana geldi. Trafik yoğunluğu nedeniyle, taksi şoförleri eylem yapan grupla tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından, olay sözlü tartışma olarak devam etti. Taksiciler ise bir süre sonra olay yerinden ayrıldı.

Yaşanan olayda bazı eylemciler hafif şekilde yaralandı. Olay anı bir vatandaşın kameralarına yansıdı. Taksiciler ile eylemciler arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüştüğü görüldü. Çıkan arbedenin bir süre de sözlü olarak devam ettiği görüldü. Olay taksicilerin Altıyol'dan ayrılması ile son buldu.DHA - Ramazan EĞRİ


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  İstanbul

  ,

  Ramazan

  ,

  ODTÜ

  ,

  Eylem

  http://www.radikal.com.tr/115682811568282

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  merak ettim - likapa

  sokaktaki terör eylemlerine katılan sözde çevrecilerin devlet bütçesine katkısını çok merak ettim.katkılarını istemeyiz milletin malına mülküne zarar vermeselerdir bari.millete verilen zararları kamuya verilen zararları hiç söyleyen yok, onlar mübah değil mi?

  İyi ki kameralar varmış. - brandywine06

  Yoksa devlete! yardım etmek istediğinden Ali İsmail'i öldüren esnaf gibi taksiciler de orada bir cana kıyarlardı. Dün akşam Ali Tezel açıkladı. Esnafın bütçeye katkısı esnaf başına yıllık 100 tl imiş. Vergi vermeye gelince devleti sevmiyor ucuz kahramanlar. Ama adam dövmeye öldürmeye gelince herkesten önde gidiyorlar. Genelleme yapmak istemiyorum ama bazı grupların devletin bütçesine 3 kuruş bile katkıda bulunmaması ama buna rağmen kendilerini ülkenin sahibi sanıp başkalarını ülkeyi sevmemekle suçlaması artık bıktırdı. Bunların ipliğini pazara çıkarma zamanı geldi de geçiyor.