Öğrenciler İlayda için tek yürek oldu

Öğrenciler İlayda için tek yürek oldu
Öğrenciler İlayda için tek yürek oldu
Erzincan Milli Eğitim Vakfı Yavuz Selim İlkokulu öğrencileri, Ankara'da Lösemi tedavisi gören Erzincan Anadolu Lisesi öğrencisi İlayda Taşkıran yararına okullarında düzenlemiş oldukları yardım kampanyası sonucunda topladıkları 2 bin 155 TL'lik bağışı Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün'e teslim ettiler. Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün öğrencilerin duyarlı davranışından dolayı okul idarecilerine ve öğrencilere teşekkür etti.

RADİKAL - Rahatsızlığı nedeniyle Ankara 'da Lösemi tedavisi gören Erzincanspor oyuncusu Ahmet Taşkıran'ın kızı Anadolu Lisesi öğrencisi İlayda Taşkıran için Milli Eğitim Vakfı Yavuz Selim İlkokulu öğrencileri yardım kampanyası düzenledi.

Öğrenciler, yardımlar sonucu toplanan 2 bin 155 TL'yi MEV Yavuz Selim İlkokulu Okul Öğrenci Meclisi Başkanı Mustafa Eren Yalçın, Okul Öğrenci Meclisi Başkan Yardımcısı Seniha Ayşenur Erdem ve sınıf temsilcileri Fevziye İrem Özdemir, Elif Yağmur Düzkaya, Sahra Nur Akpınar, Alparslan Kürşat Aksu, Ayşenur Akgün, Muhammed Emin Balçık ve okul idarecileri tarafından Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün'e makamında teslim edildi. 

Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, toplum olarak bazı güzel hasletlerin kaybolmaya yüz tuttuğu bir dönemde MEV Yavuz Selim İlkokulu öğrencilerimizin bu örnek davranışları ve hassasiyetlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu güzel çalışmaya öncülük eden siz değerli öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. İyilik yapma, yardımlaşma, paylaşma, dayanışma gibi değerlerimizi yaşatma adına bu etkinliğe öncülük eden idareci ve öğretmen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum" dedi.
DHA-Recep DEMİRCİ