Öğretmeni sokak ortasında dövdüler!

Öğretmeni sokak ortasında dövdüler!
Öğretmeni sokak ortasında dövdüler!
Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde ilkokul sınıf öğretmeni 40 yaşındaki Hanife A. kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından dövüldü. Gece yol kenarında yüzü kanlar içinde bulunan ve hastaneye kaldırılan Hanife A. önce "düştüm" dedi, daha sonra dövüldüğünü söyledi.

KOCAELİ - Değirmendere semtinde bir kasap dükkanı önünde dün saat 23.00 sıralarında kanlar içerisinde yerde yatan kadını görenler 112 Acil Servis’ten ambulans isterken, durumu polise de bildirdi. Yaralı kadının, Gölcük ’teki Barbaros İlkokulu’nda sınıf öğretmeni Hanife A. olduğu belirtildi. Bekar olduğu belirtilen Hanife A. önce İzmit’teki Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahale Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi. Hanife A.'nın polise ilk verdiği ifadede 'düştüm' dediği, daha sonra dövüldüğünü söylediği belirtildi.

Yapılan kontrollerde öğretmenin yüzünün iki tarafında da darbe izleri bulunduğu, bunun düşme sonucu oluşamayacağı belirtildi. Polis yetkilileri Hanife A.'nın ilk ifadesinde düştüğünü söylediğini ancak, daha sonra dövüldüğünü söylediğini ifade etti.

Polis olayla ilgili araştırmaları sürdürürken, ağır bir travma geçirdiği belirtilen Hanife A. ameliyata alındı. (dha)