Okul bahçesinde mastürbasyon yaparken yakalandı

Çorum'da bir okulun bahçesinde mastürbasyon yapan 35 yaşındaki E.D., polis tarafından suçüstü yakalandı.Olay dün meydana geldi. Çorum’un merkez Karakeçili Mahallesi’nde bulunan Atatürk Lisesi’nin bahçesinde mastürbasyon yapan E.D., devriye görevi yapan polisler tarafından suçüstü yakalandı. Polis tarafından gözaltına alınan E.D. ifadesinde, “Kimseyi rahatsız etmedim. Teşhircilik yapmadım” dedi.
Emniyetteki ifadesinin ardından bugün adliyeye sevk edilen E.D., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


  http://www.radikal.com.tr/9704399704398

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  High Tech. - Clear

  Kardeş,zatı-alinizin evinde banyo,tuvalet yokmu?Uluorta olurmu hiç ayıp ayıp.Sonra yüksek teknoloji çağındayız,çek istediğin resimleri,hareketli ya da hareketsiz,git evine.Tıpkı iç çamaşır defilelerinde uygun pozisyonları cep kameralarıyla çekenler gibi.High Tech.çağından önce bile uluorta yapmazlar,hayal güçlerine güvenirlerdi.Dimi yani.

  TECRÜBE KONUŞUYOR - nuri_silvan

  turg arkadaş yaşamış gibi anlatıyorsun, ama sana katılmıyor değilim. gerçektende berbat bir durum

  yorumlar üzerine - Aynur Boyraz

  Yorumlar ilginç, bilmediğimiz konularda bile yorum yapılabiliyoruz. Adam kimseyi taciz etmemiş denilmiş, anlaşılan tacizin ne olduğu bilinmiyor. Çocukların görebileceği bir mekanda, topluma açık bir alanda mastürbasyon yapmak normal bir eylem mi? Çocuklara eğitim verilen bir yerde onların belki de görebileceği, ya da görmesi istenerek(Yoksa neden okul bahçesinde yapılsın.)cinsel eylemde bulunmak elbette yanlış,ve taciz diye adlandırılabilir,suç sayılabilir. Okullarda sınıfların penceresi okul bahçesini görür. Reşit olmayan bireyleri cinsel aktiviteye(tek kişilik de olsa)şahit etmek de cinsel istismar suçuna dahildir. Yaşı küçük çocuklara yapılan cinsel istismar olaylarında mastürbasyonu izletmede yapılan şeylerden biri. Cinsel taciz ve istismar yalnızca tecavüzle sınırlı bir durum değildir. Biz çocuklara bu tür eylemleri başkalarının önünde yapmamayı öğretmeye çalışıyoruz. Kendisinin önünde yapıldığında tepki vermesini de. Psikolog Aynur Boyraz

  Bunun icin Mahkemeleri Mesgul Etmek Yanlis - mdemirel

  Bu adam kimseyi taciz etmemiz Kendini teshir etmemis Bence mahkeme vaktini bu davaya harcamamali daha onemli islerle ilgilenmeli.

  Trajikomik! - mslm

  Gerçekten trajikomik bir olay.Trajik çünkü bir ruh bozukluğunu gösteriyor.Ayrıca komik de bir durum: ''polis suçüstü yakalamış'':)

  SAĞLIKSIZ - turg

  toplum içinde normal sosyalleşemeyen insanlar , kız arkadaş bulamaz, bu sağlıksız bir ruh yapısıdır adam ya resim uzerine manstürbasyon yapar ,ya da yoldan geçen insanların bacaklarına ,kıçına bakar,çoğu insan evlenir da kadın yüzü ğörür ,çok berbat bir durum

  Okul bahçesinde mastürbasyon yaparken yakalandı - ms@deniz

  Ne iştir bu? İlginç, ilginç olduğu kadarda çirkin. Bu olacak şey değil, buna nedemeli, söylenecek söz bulamıyorum...