Okul müdürü kız öğrencisine tacizden tutuklandı

Okul müdürü kız öğrencisine tacizden tutuklandı
Okul müdürü kız öğrencisine tacizden tutuklandı
Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki bir ortaokulun müdürü Etem D., 14 yaşındaki kız öğrencisine tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı

OSMANİYE - İddiaya göre, okulun 7'nci sınıf öğrencisi olan kızın ailesi, kızlarının Etem D. tarafından taciz edildiğini ileri sürülerek, polise şikayette bulundu. Şikayeti değerlendiren polis, okul müdürü 42 yaşındaki Etem D.'yi gözaltına aldı. Emniyet 'teki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Etem D., çıkarıldığı mahkemece 'küçük yaşta kız çocuğuna cinsel tacizde bulunmak' suçlamasıyla tutuklandı.

Daha önce Düziçi İlçesi'ne bağlı bir beldedeki okulda müdürlük yapan Etem D., 2011 genel seçimlerinde bir partiden milletvekili aday adayı olmuş, sıralamaya giremeyince, görevine dönmüştü.(dha/İbrahim Emül)


  ETİKETLER:

  Aday

  ,

  Kız

  ,

  Okul

  ,

  emniyet

  ,

  osmaniye

  ,

  milletvekili

  http://www.radikal.com.tr/112662411266243

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hangi partiden? - Pe@ce

  "Bir partiden milletvekili haberi olmus" diye bir haber dilini Türkiye basin literatürüne kazandirdiginiz için tesekkür ederiz(!)

  Sevmediğini harcama mekanizması veya cezalandırma aracı olarak kullanılmamalı - gerçeklik

  Kanıtsız ve şahitsiz tek taraflı yargıların veya iddiaların çıkar amaçlı veya hesap görmeli olabileceği de göz önünde bulundurulsa çok iyi olur bence. Yoksa hassas bir konunun sırf gündeme getirilerek silaha çevrilip söz konusu iddialardan bağımsız hak arama yöntemine dönüştürülmesi içten bile olmaz. Maalesef bu yolu,çok işlek olduğu için, farklı gerekçelerle rahatsızlık duydukları insanları harcama şekli olarak kullanabilecek pek çok insan var etrafta.Dikkat etmek ve kanıtsız,şahitsiz, mesnetsiz iddialara prim vermemek her şeyden önce olası gerçek tacizlerin önüne geçmek içinde zaruridir.Kurunun yanında yaş da yanmasın.

  yarı badem - leonefa

  bıyıklar tam bademleşememiş,yoksa "asla" ve asla yapmazdı bunu