Okulda kulak yırtan öfke!

İslahiye ilçesinde Türkçe öğretmeni A.G., öğrencisi 14 yaşındaki T.D.'yi dövmek ve kulağını çekerken yırtmakla suçlanıyor. Fikret Öztürk İlköğretim Okulu'ndaki olay iddiaya göre şöyle gelişti:
Türkçe sınavından iki alan öğrenci, itiraz etti.

GAZİANTEP - İslahiye ilçesinde Türkçe öğretmeni A.G., öğrencisi 14 yaşındaki T.D.'yi dövmek ve kulağını çekerken yırtmakla suçlanıyor. Fikret Öztürk İlköğretim Okulu'ndaki olay iddiaya göre şöyle gelişti:
Türkçe sınavından iki alan öğrenci, itiraz etti. Sinirlenen öğretmen notu bire düşürdü. Bu olayın ardından hafta sonu tatili için ders bitiminde öğretmen kendisine ters baktığı iddiasıyla T.D.'yi dövdü ve kulaklarından tutup havaya kaldırdı. Meslektaşları öğretmeni engellerken, öğrencinin sağ kulağı meme kısmından hafif yırtıldı. Babası Şıho D. tarafından hastaneye götürülen öğrenciye iki gün 'iş göremez' raporu verildi. Baba, "Öğretmen oğlumu iki yıldır çeşitli bahanelerle dövüyordu. Ama bu son dayak yüreğimizi yaktı" dedi. Suçlanan öğretmen ise "İstiklal Marşı sırasında saygısızlık yaptığını gördüm, uyardım. Karşılık verince bir anlık sinirle vurdum, sonra pişman oldum" diye konuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı.