Ölüdeniz'de öldüresiye dayak

Ölüdeniz'de öldüresiye dayak
Ölüdeniz'de öldüresiye dayak
Barda iki İngiliz kızla dans etmek isteyen üç İngiliz genci garsonlar tarafından feci şekilde dövüldü

MUĞLA - Fethiye İlçesi Ölüdeniz Beldesi'ndeki bir barda, iki İngiliz genç kıza dans etme teklifinde bulunan ve olumsuz yanıt alınca ısrar eden üç İngiliz genç, bar çalışanları tarafından öldüresiye dövüldü. Dayak yiyen gençler, jandarma karakoluna götürüldü.

Olay, Fethiye İlçesi Ölüdeniz Beldesi Ovacık Caddesi'ndeki bir barda saat 01.00 sıralarında meydana geldi. Eğlenmek için bara giden üç İngiliz, iddiaya göre iki İngiliz genç kıza dans etme teklifinde bulundu. Genç kızlar teklifi reddedince, üç İngiliz ısrar etmeye başladı. İki kızın rahatsız olduğunu fark eden bar çalışanları, üç genci dışarıya çıkartmak istedi. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Bar çalışanları, üç İngiliz'i öldüresiye dövdü. Kavga mekanın dışına da taştı. Yerde tekmelenen İngiliz gençler, olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. 

Bu arada, ifadelerinin alınması için jandarma karakoluna davet edilen iki genç kız, gitmek istemeyince jandarma tarafından zorla götürüldü. Çevredekiler, kızlara sert bir şekilde davranıldığını öne sürüp, tepki gösterdi. Taraflar birbirlerinden şikayetçi olurken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. (dha/ Süleyman İLTER)


  http://www.radikal.com.tr/114665611466562

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  namus meselesi - bukimki

  sen benim bacıma sarkamazsın tadında bir haber olmuş. namus meselesi tadında annlatılan bir olay. dayak yiyenler gözaltına alınmış, peki ya dayak atanlar? yoksa onlar görevlerini mi yapmışlar?

  aynı şey - düş-ün bulur-sun

  Almanya da bir türk aynı şeyi Alman kıza yapıp dayak yerse, bizimkiler ırkçılık diye kıyameti koparıyor. Peki bu ne ?