Önce soba, sonra şofben trajedisi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Çevik, 13 gün arayla anne ve babasını soba, oğlunu ise şofben zehirlenmesinden kaybetti.

GAZİANTEP - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Çevik, 13 gün arayla anne ve babasını soba, oğlunu ise şofben zehirlenmesinden kaybetti.
İstanbul'da şofbenden sızan gazdan zehirlenerek ölen 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgür Çevik, Gaziantep'te toprağa verildi. İki gün önce evinde banyo yaparken hayatını kaybeden İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Çevik'in cenazesi, Ulucami'deki cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta defnedildi. Ulucami ve Asri Mezarlık'taki törenlere Özgür Çevik'in babası Hasan Çevik ve akrabalarının yanı sıra Vali Lütfullah Bilgin, Büyükşehir Belediye Başkanı Celal Doğan, Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan ve Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile vatandaşlar katıldı.
Ayakta durmakta zorluk çektiği gözlenen baba Hasan Çevik'i Bilgin ve Doğan teselli etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olan Hasan Çevik, sadece 13 gün önce de soba zehirlenmesi nedeniyle ölen anne ve babasını toprağa vermişti.