Önce yumruk attı, sonra salatalık verdi

Önce yumruk attı, sonra salatalık verdi
Önce yumruk attı, sonra salatalık verdi
Muğla'da bindiği taksinin şoförüne yumruk atan kişi inerken de tedavi amaçlı hediye bıraktı.

MUĞLA- Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, müşteri olarak bindiği taksinin şoförü 28 yaşındaki taksici İlhan Yalçın'ın gözüne yumruk atan bir kişi, kaçarken, "Bu da sana hediyem olsun. Şişmemesi için gözüne sürersin" diyerek, bir de salatalık verdi. Polis, Yalçın'a saldıran kişinin yakalanması için çalışma başlattı.
Taksici İlhan Yalçın, bugün saat 00.30 sıralarında Turban mevkiinden 30-35 yaşlarında bir erkek müşteri aldı. Yalçın, müşterisini yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki Pamukkale Meydanı'na getirdi. Yalçın ile müşterisi arasında 23 lira tutan taksi ücreti nedeniyle tartışma çıktı. Taksiden inen ikilinin tartışması dışarıda da devam etti. Tartışmanın uzamasına sinirlenen müşteri, Yalçın'a 10 lira uzatıp, "Bu sana çok bile" deyip, sol gözünün üzerine bir yumruk attı. Neye uğradığını şaşıran Yalçın, yere düştü. Yerdeki Yalçın'a bir salatalık uzatıp, "Bu da sana hediyem olsun. Şişmemesi için gözüne sürersin" diyen saldırgan, koşarak kaçtı.
Çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen polis ekipleri tarafından Marmaris Devlet Hastanesi'ne götürülen taksici Yalçın, ayakta tedavi edildi. Tedavisinin ardından Çarşı Polis Merkezi'ne giden Yalçın, saldırgan müşteriden şikayetçi oldu. Polis, eşkali belirlenen müşterinin yakalanması için çalışma başlattı.

 

(DHA)


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Marmaris

  ,

  Bugün

  ,

  Erkek

  ,

  lira

  ,

  saldırgan

  ,

  muğla