Onur Özbizerdik için yine arama kararı

Onur Özbizerdik için yine arama kararı
Onur Özbizerdik için yine arama kararı
Etiler'de lüks bir restoranda silahıyla rastgele ateş açtığı için gözaltına alınan Onur Özbizerdik, adliyeye sevk edildikten sonra serbest bırakıldı. Ancak Özbizerdik, salıverildikten saatler sonra bu kez manken sevgilisi M.Ç.'yi dövdüğü gerekçesiyle aranmaya başlandı.

RADİKAL- Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, Etiler'de yaklaşık 10 gün önce meydana gelen olayda 'locada oturma' tartışması yaşadığı grubun üzerine rastgele ateş etmişti. Olayın ardından gözaltına alınan Özbizerdik, dün  sabah saatlerinde adliyeye çıkarılmıştı. Savcılıktaki ifadesinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından serbest bırakılan Özbizerdik, bu kez manken sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle aranmaya başlandı. 

Onur Özbizerdik serbest kaldı


BURNU VE DİŞLERİ KIRILDI

Adliyeden ayrıldıktan sonra Sarıyer'e gittiği öğrenilen Özbizerdik'in, burada buluştuğu manken sevgilisi M.Ç.'yi feci şekilde dövdüğü öne sürüldü. M.Ç.'nin, kendisine şiddet uyguladığını söylediği sevgilisinin yanından ayrılmasının ardından durumu polise bildirdiği ortaya çıktı. Ambulansla hastaneye kaldırılan manken M.Ç.'nin aldığı darbeler sonucu burnunun ve bazı dişlerinin kırıldığı belirtildi.

Olayın ardından, öğle saatlerinde serbest kalan Özbizerdik akşam saatlerinde tekrar aranmaya başlandı.

(DHA)  ETİKETLER:

  Mahkeme

  ,

  şiddet

  ,

  Sabah

  ,

  Akşam