Oray Eğin: Rasim bana aşık!

Oray Eğin: Rasim bana aşık!
Oray Eğin: Rasim bana aşık!
Oray Eğin, Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisine 'aşık olduğu için', 'takıntısı' olduğunu açıkladı!

Radikal.com.tr - SKY Türk'te ekrana gelen 'Söz Şimdi Sizde' programına katılan gazeteci Oray Eğin, Takvim yazarı Rasim Ozan Kütahyalı 'nın kendisine 'aşık olduğu için', 'takıntısı' olduğunu söyledi! Eşcinsel evliliklerine destek veren yazılarıyla sık sık ithamlara maruz kalan Eğin, Rasim Ozan'ın kendisi ile ilgili sözleriyle ilgili olarak, "Bana aşık olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı. Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisi hakkındaki eleştrilerini şahsi takıntı olarak adlandıran Eğin, "Bana aşık olduğunu düşünüyorum ama söyledikleri ile hiç ilgilenmiyorum, benim gündemimde değil" dedi.
İşte Oray Eğin'in Rasim Ozan hakkındaki söyledikleri: "Rasim Ozan'ın kim olduğunu bilmiyorum. Hafızamın aldığı birisi değil, gündemimde de değil. Ama benimle ilgili söylediklerini duyuyorum. O çocuğun bana aşık olduğunu düşünüyorum. Benimle olan takıntısını bıraksın, kendisi ile hiç ilgilenmiyorum. Hiç bulaşmasın bana. Bana şahsi bir takıntısı olduğu çok belli."


  http://www.radikal.com.tr/111655311165534

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  keryil. - Clear

  Ben,o bahsettiğin bayanı da sevmem.Eee,nolicek benim halim şimdi?

  dogru tesbit - mmx

  r ozan a verilebilecek en dogru cevap olmus kutlarım

  ikisini de sevmem ama... - keryil

  egin kutahyali'ya yanit verseydi bu tadi vermezdi. sayin egin, sizi aslinda hic sevmesem de bu yanitinizdan dolayi kutluyorum. oray egin'i sevmeyebilirim ama rasim ozan'la karsilastirinca herkes ezgi basaran gibi kaliyor.

  İnci Çayırlı. - Clear

  Bu zat,Acun Ilıcalı'nın bir yarışma programında,Sn.İnci Çayırlı ile jüri masasındaydı ve tek becerisi de S.İnci Çayırlı'ya anlamlı-anlamsız sözel olarak sataşması ve saldırmasıydı.Adeta kin kusuyordu.Sonunda o değerli sanatçıyı jüriden kaçırdı.Bana göre,hayatı boyunca Sn.Çayırlı'nın yanına bile yaklaşamıyacak olan bir kişi,bu jüri sayesinde bir araya gelme nimetine erişebilmişti.Daha notumu o zaman vermiştim.Birilerine oynuyordu.Tıpkı şimdi olduğu gibi...