'Organize Şube'den Gelibolu Belediyesi'ne operasyon

'Organize Şube'den Gelibolu Belediyesi'ne operasyon
'Organize Şube'den Gelibolu Belediyesi'ne operasyon
Gelibolu Belediyesi'ne operasyon düzenleyen polis, belediye hizmet binasında arama yapıyor. CHP'li Belediye Başkanı Mustafa Özacar'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 40 kişinin ifadesine başvurulacağı belirtildi.

ÇANAKKALE – Çanakkale’nin Gelibolu Belediyesi'ne polis tarafından operasyon düzenlendi. Belediye hizmet binasında arama yapılırken, Belediye Başkanı CHP 'li Mustafa Özacar'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 40 kişinin ifadesine başvurulacağı belirtildi.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Müdahale Şubesi ile Gelibolu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bugün saat 08.00 sıralarında Gelibolu Belediyesi hizmet binasına operasyon düzenledi. Binada arama yapan polisin, aralarında Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Özacar'ın da bulunduğu yaklaşık 40 belediye personelinin İmar kanuna muhalefet gerekçesiyle ifadesine başvurulması bekleniyor. CHP Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan, belediyeye yapılan operasyondan haberdar olduğunu ancak içeriği hakkında bilgisinin bulunmadığını dile getirdi.


ERDEM SÜREK / DHA


  http://www.radikal.com.tr/114299511429952

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Seçilmiş milletvekilleri,belediye başkanları??? - görengözler

  Muhalefet partileri orda mısınız?Ama şu da var ki;(bugün her ne kadar ısrarla değişen eğitim sistemi sayesinde çocukların psikolojilerinin bozulduğu farkedilmek istenmesede)eğitim sistemi değişikliği sırasında karşı görüş bildiren muhalefet milletvekilleri tartaklanmıştı.

  keser doner sap doner... - kujo84

  Denetim olmazsa olmaz ancak nedense surekli CHPli belediyeler basiliyor ve isin ilginci bi yolsuzluk bulamiyolar.Birde AKPli beledilere yapsalar bu baskinlari neler ortaya cikacak acaba gostermelik baskin yapilmazsa tabi.Bu baskinlarin surekli CHPli belediyelere yapilip AKPli belediyelere dokunulmadigini goremiyecek kadar saf degiliz.Yapacaksaniz hepsine yapin da ak koyun kara koyun ortaya ciksin,belediyelerinize guveniniz varsa tabi :)