Orgeneral Özel'den düşen F-16 açıklaması

Orgeneral Özel'den düşen F-16 açıklaması
Orgeneral Özel'den düşen F-16 açıklaması
Yeni Yasama yılının açılışı nedeniyle düzenlenen resepsiyona katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, düşen F-16 uçağıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

Yeni yasama yılının açılışı nedeniyle TBMM Tören Salonu'ndaki resepsiyon başladı.Resepsiyona Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel de katıldı.Özel, Sivas'ta düşen uçakla ilgili sorular üzerine, "Gerekli tahkikat başlatıldı. Kaza tabii ki oluyor, kara yolunda da oluyor, olmuyor mu" diye konuştu.

Kuvvet komutanlarının tamamının eşleriyle katıldığı resepsiyona Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in eşinin rahatsızlığı nedeniyle tek başına geldiği görüldü.

Genelkurmay Başkanı Özel, Sivas'ta düşen uçakla ilgili sorular üzerine, "Çok dinamik bir ordumuz var. Pilotlarımıza güveniyorum, her dakika her saat semalarımızda 25-30 savaş uçağımız uçuyor. Gerekli tahkikat başlatıldı. Kaza tabii ki oluyor, kara yolunda da oluyor, olmuyor mu" diye konuştu. " TSK 'nın en şeffaf dönemini yaşıyoruz" diyen Orgeneral Özel, "En ufak bir durumda, gelişmede kamuoyunu bilgilendiriyoruz" dedi.

Son dönemde artan sınır ihlalleri ile ilgili sorular üzerine ise Özel, "Tedbirlerimizi artırıyoruz. Çok kababalık şekilde geliyorlar, 1000-1500 kişi. Bunlar tabiki içeriden de yardım alıyorlar" yanıtını verdi.


  http://www.radikal.com.tr/115349911534993

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  . - karlıkayın

  ara sıra olur böyle şeyler tabi başgan sen rahat ol!

  Iceriden yardim aliyorlar - yorumcu-okuyucu

  Genelkurmay baskani, sinir ihlali yapanlarin iceriden yardim aldigini soylemis. 'Iceriden' yardim edenler sakin hukumet olmasin?

  Kaza mı? - kaplan ismail dursun

  Kaza kader gibi sözlere acizler sığınır. Biz mantıklı açıklama bekliyoruz.