Osmanoğlu'ndan İBB adaylığı açıklaması

Osmanoğlu'ndan İBB adaylığı açıklaması
Osmanoğlu'ndan İBB adaylığı açıklaması
Sultan Abdülhamid Han'ın torunu Kayıhan Osmanoğlu'ndan, İBB adaylığı hakkında açıklama geldi.

Bugün basında yer alan, Kayıhan Osmanoğlu'nun Büyük Birlik Partisi'nden İstanbul için Belediye Başkanı adayı olacağına dair haberler hakkında, Osmanoğlu'ndan açıklama geldi.


Facebook sayfasında açıklama yapan Osmanoğlu, "Tekrar söylemekte fayda var şahsım bu siyaset olayını tasdiklememektedir" dedi.

 

 

 


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olma konusunda adı sıkça geçen Sultan Abdülhamid Han'ın torunu Kayıhan Osmanoğlu için "Özelde de Kayıhan Osmanoğlu ile benim bir dostluğum var. Şu an İstanbul'daki halkın böyle bir talebi var. Henüz bu konuyu biz kendisiyle oturup konuşmuş değiliz" demiş, ancak 'halkın taleplerini gözardı edemeyeceklerini' de eklemişti. Bu ifadeler, Osmanoğlu'nun ikna edilmesine çalışıldığı izlenimi yaratmıştı.

 

Kayıhan Osmanoğlu aday mı olacak?


  http://www.radikal.com.tr/115461411546141

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İSİM - HARAYDIN

  İsim kullanarak gereksiz bir hizmetin altına girmek isme zarar verir. İş senden daha iyi yapacak kesinlikle yoksa talip olunacak bir iştir. En iyiyi sen yapamayacaksan niye kendini rezil edip, zamanını daha iyi yapacağın bir başka işe harcamaktan kaçınacaksın? Herkes en iyi yaptığı işi yapmaya talip olmalı, en iyisini yapamayacağı işe talip olmamalı.