Otobüste önünde oturan adamın boğazını kesti

Konya'nın Ereğli İlçesi'nde şehirlererası terminalde yolcu indirip bindirmek için duran otobüste dehşet yaşandı. 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgür Bodur, aynı otobüste seyehat ettiği 82 yaşındaki Yusuf Düşmez'in boğazını bıçakla kesti


Ağır yaralanan Yusuf Düşmez ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, Özgür Bodur polis tarafından gözaltına alındı.
Olay, bugün saat 02.30 sıralarında Ereğli Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısında meydana geldi. Marmaris’ten Diyarbakır’a giden yolcu otobüsü, yolcu indirip- bindirmek için terminal karşısında durdu. Bu sırada otobüs yolcularından Pamukkale Üniversitesi Matematik Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi olduğu belirtilen Şanlıurfa doğumlu Özgür Bodur, henüz bilinmeyen bir nedenle kendisi gibi yolcu olan Trabzon doğumlu olan Yusuf Düşmez’in boğazını bıçakla kesti. Ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Düşmez'in sağlık durumunun ciddiyetini korduğu belirtilirken, Özgür Bodur polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (dha)