Otogar cinayeti zanlıları 3 ağabeyi ile 3 kuzen aranıyor

Otogar cinayeti zanlıları 3 ağabeyi ile 3 kuzen aranıyor
Otogar cinayeti zanlıları 3 ağabeyi ile 3 kuzen aranıyor
Bayrampaşa Büyük Otogar'da 25 yaşındaki Hamdullah Ayaydın'ın öldürülmesi ve yanında bulunan 19 yaşındaki baldızı C.İ.'nin ise yaralanmasıyla ilgili olarak polis, şüpheli olarak bıçaklı saldırıdan yaralı kurtulan C.İ'nin 3 ağabeyi ile 3 amcaoğlunu arıyor.

RADİKAL-Mardin'de yaşayan 25 yaşındaki Hamdullah Ayaydın  iddiaya göre  baldızı  19 yaşındaki Ceylan İ.  ile Mardin’den İstanbul ’a kaçtı. Önceki gün saat 07.00 sıralarında Bayrampaşa Büyük Otogar’da şehirlerarası otobüsten inen ikili, peronda bekleyen 6 kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Saldırganlar önce Hamdullah Ayaydın’ı art arda bıçakladı. Ayaydın kanlar içinde yere yığılırken, saldırganlar Ceylan İ.’ye yöneldi. Genç kızı da defalarca bıçaklayıp kaçtı. Sağlık ekipleri kalbi duran Hamdullah Ayaydın’a uzun süre kalp masajı yaptı. Ambulansla Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç adam burada hayatını kaybetti. Polisin 24 saat korumaya aldığı Ceylan İ.'nin ise hastanede tedavisi sürüyor.

 

Otogar cinayetinde ölen genç baldızını kaçırmış

3'Ü AĞABEYİ  3'Ü AMCAOĞLU, 6 CİNAYET ŞÜPHELİSİ


Polis ekipleri olayı aydınlatabilmek için çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Bir yerinin güvenlik kamera görüntülerinde 6 şüphelinin 3'er 3'er peş peşe kaçtığı tespit edildi. Polis ekipleri kaçan şüphelilerin güvenlik kameralarından kimliğini tespit etti. Ekipler cinayete ve yaralamaya karışan şüphelilerin 3 tanesinin C.İ'nin ağabeyi, 3 tanesinin de amcaoğulları olduğunu belirledi. Polis bu 6 kişinin peşine düştü.

 

İstanbul otogarında cinayet: Son sözü 'aşkım' oldu


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  İstanbul

  ,

  Otogar

  ,

  Kalp

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  genç