Otomobil, otobüs durağına daldı: Dört ölü

Otomobil, otobüs durağına daldı: Dört ölü
Otomobil, otobüs durağına daldı: Dört ölü

Bursa?da kontrolden çıkan otomobil durakta bekleyenlere çarptı. Olayın duyulmasının ardından ölenlerin yakınları fenalık geçirdi. FOTOĞRAFLAR: HÜSEYİN TÜCCAR / DHA

BURSA - Nilüfer ilçesinde, kontrolden çıkan bir otomobilin otobüs durağında bekleyenlere çarpması sonucu dört kişi öldü, ikisi durakta bekleyen dördü de otomobilde bulunan altı kişi de yaralandı.
Kaza dün saat 14.50 sıralarında Bursa-İzmir Yolu Küçük Sanayi Kavşağı yakınlarındaki bir süpermarketin önünde meydana geldi. 22 yaşındaki Atıl Arda Yavuz yönetimindeki otomobil, sürücünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu kaldırıma vurduktan sonra takla attı. Araç önce otobüs durağında bekleyenlere sonra  10 metre ilerideki reklam panolarına çarparak durdu. 

Dört kadının acı sonu
Kazada, durakta otobüs bekleyen 47 yaşındaki Semra Çetin, 65 yaşındaki Resmiye Yurteri ile kimlikleri belirlenemeyen iki kadın öldü. Kazada 60 yaşındaki Ahmet Toppınar ile eşi, 67 yaşındaki Cevriye Toppınar yaralandı. İki yaralı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazada hafif yaralanan ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisi oldukları bildirilen kaza yapan otomobilin sürücü Atıl Arda Yavuz ile aynı otomobilde bulunan Bahadır Güntekin, Gizem Korkmaz ve Ali Gökalp ise, Çekirge ve Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazanın duyulması üzerine gelen ölenlerin yakınları fenalık geçirirken, kazada yaşamını yitiren evli ve bir çocuk annesi Semra Çetin’in işçi olarak çalıştığı Uludağ Üniversitesi’ne gitmek için otobüs durağında beklediği belirlendi. (Radikal)