Oya Kayaoğlu uğurlandı

İşe giderken geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Gözcü Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rahmi Turan'ın sekreteri ve Hürriyet Gazetesi Spor Servisi fotomuhabiri Atılay Kayaoğlu'nun eşi Oya Kayaoğlu, dün toprağa verildi.

İSTANBUL - İşe giderken geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Gözcü Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rahmi Turan'ın sekreteri ve Hürriyet Gazetesi Spor Servisi fotomuhabiri Atılay Kayaoğlu'nun eşi Oya Kayaoğlu, dün toprağa verildi.
Kayaoğlu için Levent Camii'nde düzenlenen törene, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen, gazeteciler Ertuğrul Özkök, Rahmi Turan, Doğan Hızlan ve Gila Benmayor'un da aralarında olduğu çok sayıda kişi katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Turan, "Ailemizden biriydi. Herkesin her türlü derdine koşan, tüm işleri organize eden önemli bir insandı. Herkes ona 'Oya abla' derdi" dedi. Yılbaşı ertesi zorunlu olmamasına karşın 'vazife sevgisi'yle gazeteye gelmek istediğini ve o sabah şoförün kendisini her zamankinden 15 dakika önce aldığını anlatan Rahmi Turan, "Eşi, 'Telefon et, şoför gelmesin, ben seni götüreyim' diyor. Tam ararken kapı çalıyor. Oya da, 'Gelmişken ben gideyim' diyor. Telefon etme imkânı bulsa böyle bir şey de olmayacak. Ama kader böyle." Kayaoğlu'nun cenazesi dün Levent Camii'nde kılınan namazı müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi.


    http://www.radikal.com.tr/7335757335750

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.