Özay'ın eski sevgilisi gözaltına alındı

'Susurluk davası' hükümlüsü Yaşar Öz'ün de yakalandığı Rulet operasyonu kapsamında tutuklanan manken Tuğba Özay'ın kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü eski sevgilisi Akın Büyükoğlu gözaltında.

İSTANBUL -'Susurluk davası' hükümlüsü Yaşar Öz'ün de yakalandığı Rulet operasyonu kapsamında tutuklanan manken Tuğba Özay'ın kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü eski sevgilisi Akın Büyükoğlu gözaltında.
İddiaya göre Özay, beş aylık ilişkisi olduğu Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak isteyince tehdit edilmişti. Özay, Yaşar Öz'den yardım istemiş, iki taraf Akmerkez'de silahlı çatışmaya girmişti. Bundan sonra başlatılan operasyonda Öz ve Özay'ın bulunduğu birçok kişi tutuklanmıştı. Çatışmadan sonra izini kaybettiren Büyükoğlu, Beykoz'da saklandığı evde yakalandı. .
'Leylim ley'i söyledi, tutuklular alkışladı
Paşakapısı Kadın Tutukevi'nde tutuklu bulunan Özay'ı dün annesi Duygu Özay ziyaret etti. Anne Özay, "Tuğba'nın durumu ortamının güzel olmasından dolayı iyi. Ayrılırken şarkılar söyledik. O 'Başın öne eğilmesin' ve 'Leylim ley' adlı şarkıları söyledi, ben de eşlik ettim. Tutuklular da arkasından alkışladı" dedi.