@ismailsaymaz

Özgecan burada yakılmış: Çakmak ve bıçak!

Özgecan burada yakılmış: Çakmak ve bıçak!
Özgecan burada yakılmış: Çakmak ve bıçak!
Tarsus'ta katledilen Özgecan Aslan'ın yakıldığı ve cesedinin bulunduğu yerin görüntüleri ortaya çıktı. Arazide bulunanlar arasında katil zanlı Suphi Altındöken'in kullandığı ileri sürülen bıçak ve çakmak da var 
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL - Mersin ’in Tarsus ilçesinde, geçen 12 Şubat’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın cesedinin yakılıp bırakıldığı olay yerine ait fotoğraflar gün yüzüne çıktı.

Tarsus Jandarma Komutanlığı görevlileri tarafından çekilen fotoğraflarda, Aslan’ın cesedinin Alman Mezarlığı diye bilinen mıntıkada, otoyolun yaklaşık 100 metre aşağısında, bir kayalığın altında yakılmış halde olduğu görülüyor. Olay yerinde Özgecan’ın cesedinin yanı sıra genç kızın kanlı kazağı ve kaşkolu da bulundu. Ayrıca zanlı Suphi Altındöken tarafından cinayette kullanılmış olabileceği düşünülen bir bıçak ile cesedi yakarken kullanılmış olabileceği sanılan bir çakmak da arazide bulundu. 

Nihat Doğan 'Özgecan Tweet'i nedeniyle ifade verdi

Aslan Ailesi’nin avukatı Efkan Bolaç, Altındöken Ailesi’nin evinin çevresinde kamera kayıtlarının olabileceğini ve bunların dosyaya getirilmesini istediklerini belirtti. Ayrıca Suphi Altındöken’in aşi Neslihan’a sildirdiği cep telefonu mesajlarının da kurtarılması için talepte bulunduklarını ifade eden Bolaç, “O mesajların içeriğini öğrenmek istiyoruz. Buna göre cinayete başkaca kişilerin karışıp karışmadığını öğrenebiliriz” dedi.
Özgecan'ın öldürüldüğü minibüsün yeni görevi...

Özgecan'ın katil zanlısının eşi o geceyi anlattı 

Özgecan Aslan'ın son görüntüleri ortaya çıktı

Adli Tıp'ın Özgecan Arslan raporu: Tecavüz bulgusuna rastlanmadı