Özgecan cinayeti zanlıları linç edilmek istendi

Özgecan cinayeti zanlıları linç edilmek istendi
Özgecan cinayeti zanlıları linç edilmek istendi
Üniversiteli Özgecan Aslan'ın cinayet zanlısı olarak aranan Suphi A. da yakalandı. Zanlıları, hastanede toplanan kalabalık linç etmek istedi.

RADİKAL - Mersin'in Tarsus İlçesi'nde öldürüldükten sonra cesedi yakılan üniversiteli Özgecan Aslan'ın cinayet zanlısı olarak aranan Suphi A. yakalandı. Gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolü için Tarsus Devlet Hastanesi'ne götürülen zanlıları, hastanede toplanan kalabalık linç etmek istedi. Polis ve jandarma öfkeli kalabalığı güçlükle yatıştırdı.

Üniversiteli Özgecan Aslan önce bıçaklanmış, sonra yakılmış!

Cinayetle ilgili araştırmasını sürdüren polis ve jandarma ekipleri, akşam saatlerinde firari Suphi A.'yı, saat 21.00 sıralarında Fatih Mahallesi'nde bir alış veriş merkezinin yakınlarında saklanırken yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli önce sorgulanlak için emniyete götürüldü. Burada işlemleri yapılan Suphi A., babası Necmettin A., ile Fatih G., sağlık kontrolü için Tarsus Devlet Hastanesi'ne getirildiler. Jandarma ve polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, hastanede bulunan kalabalık cinayet zanlılarına saldırarak linç etmek istediler. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, polis ve Jandarma ekipleri tarafından kordon oluşturularak hastaneden çıkarıldı. Şüphelilerden Suphi A.'nın jandarmada, Necmettin A. ile Fatih G.'nin ise polisteki sorgusu devam ediyor. (Tolunay DUMAN/ TARSUS/DHA)
Kayıp üniversiteli genç kız ölü bulundu


  http://www.radikal.com.tr/129322312932233

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  acik fotograflari olmali - user994157

  Lutfen bu adamlarin suratlarini mozaiklemeyin. Hatta butun dunyada suclulara yapilan uygulamalar gibi, vesikalik fotograflarini ve isimlerini acik bir sekilde yayimlayin. Boylece herkes bu pisliklerin kim olduklarini bilsin. Market hirsizlarinin bile fotograflari, hirsizlik yaptiklari marketin duvarlarina asilir ki, bir daha geri gelemesinler. Bu pis tecavuzcu ve katillerin fotograflari ve isimleri her yerde olmali!

  Caniler - user494461

  Gelişmiş ülkelerde böyle uyuşturucu bağımlılığı tescillenmiş canilere toplu taşıma aracı teslim edilmez....Devlet te bu düzenlemeler için vardır... Eğer bu caniler hayatlarının geri kalan kısmında hapishane duvarı dışında bir yer görürlerse yazıklar olsun bu sisteme...

  İlk değil elbet - user993864

  Cinayetlerde bile iyi hal indirimleri ile katilleri ödüllendirirse devlet, işlerin bu noktaya gelmesine şaşırmamalı