Özgecan'ın annesinin Erdoğan'dan tek isteği var

Özgecan'ın annesinin Erdoğan'dan tek isteği var
Özgecan'ın annesinin Erdoğan'dan tek isteği var
Mersin'de vahşice katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın annesi telefonda görüştüğü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan "Kızımın tek hedefi okumaktı. Sizden destek bekliyoruz. Kızımın kanı yerde kalmasın" isteğinde bulundu. Erdoğan'ın, Mersin'de aileyi ziyaret edeceği de öğrenildi.

RADİKAL - Türkiye ’yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayeti sonrası aileye telefonla ulaşarak başsağlığında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, acılı anneye sabırlar diledi.

KANI YERDE KALMASIN

Haber7’nin haberine göre Anne Songül Aslan, telefonda görüştüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Benim kızım katledildi. Tek hedefi okumaktı. Sizden destek bekliyoruz. Kızımın kanı yerde kalmasın. Benim kızımın kanı yerde kalmasın. Benim kızım bu ölümü haketmedi. Ama pis bir adamın bu katliamı yapmasını ben götüremiyorum. Kimse bu acıyı çekmesin. Allah’tan ölüm gelse bu kadar üzülmezdim’ dedi.

ERDOĞAN SÖZ VERDİ

Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, acılı anneye ‘Acınız acımızdır, bu konuda, canilerin en üst sınırdan hangi cezayı almaları gerekiyorsa bizzat takipçisi olacağım’ diyerek teselli etti.

AİLEYİ ZİYARET ETTİK

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mersin ’e yapacağı ilk ziyarette de Aslan ailesiyle görüşeceği öğrenildi.

Özgecan'ın okulunda yas ve gözyaşı

Özgecan cinayeti 'idam' tartışması başlattı

Özgecan Aslan adına Facebook topluluğu kuruldu

Özgecan soruşturmasında gizlilik kararı verilmiş!