Özgecan'ın katil zanlıları tutuklandı, 3 ayrı cezaevine kondu

Özgecan'ın katil zanlıları tutuklandı, 3 ayrı cezaevine kondu
Özgecan'ın katil zanlıları tutuklandı, 3 ayrı cezaevine kondu
Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı hunharca katleden ve cesedini yakan 3 kişi mahkemece tutuklanarak ayrı ayrı cezaevlerine gönderildi.

TARSUS – Özgecan Aslan'ın cinayet zanlıları, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlılardan birinin ifadesi, avukatların görev almayı reddetmesi nedeniyle uzun süre bekletildikten sonra adliyeye sevk edilen üç zanlı tutuklandı.

Avukat krizinin aşılmasından sonra adliyeye sevk edilen katil zanlıları Suphi Altındöken, Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe, Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi mahkeme ise 3 zanlı hakkında tutuklama kararı verdi. Zanlılar, güvenlik gerekçesiyle adliyeye getirilen cezaevi aracı ile farklı cezaevlerine gönderildi.

(Tolunay DUMAN - İbrahim MAŞE / DHA)

Özgecan soruşturmasında avukat krizi

Özgecan cinayetinde kan donduran itiraf

Bakan Ayşenur İslam'a 'Özgecan Aslan' protestosu

Çalımbay'ın Özgecan üzüntüsü: Yüreklice tepki göstermeliyiz

Özgecan için kadın- erkek birlikte gıyabi cenaze namazı kıldı


Twitter'da Özgecan Aslan için #sendeanlat kampanyası


  http://www.radikal.com.tr/129415212941521

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İğrenç - Selimserincan

  Senin yaptığını hayvanlar dahi yapmaz diyeceğim ama, bu söz de yediğin haltı anlatmaya yetmeyecek. Ne istedin gencecik masum kızdan...Toplum olarak eğitimin ne kadar hayati önem taşıdığını her gün biraz daha, ama ne yazık ki acı bir şekilde öğreniyoruz.