Özlem hemşire hayata tutunamadı!

Özlem hemşire hayata tutunamadı!
Özlem hemşire hayata tutunamadı!
Diyarbakır'da sağlık ocağında temizlik görevlisi olarak çalışan Şehmus Y.'nin tabancayla başından yaraladığı hemşire Özlem Gözükmez, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da psikolojik sorunları olan temizlik görevlisi 60 yaşındaki Şehmus Y. iddiaya göre ilişki teklifini kabul etmeyen aynı yerde görevli hemşire 29 yaşındaki Özlem Gözükmez’i başından vurarak ağır yaraladıktan sonra, bir yakınının boşanma davasında tanıklık yaptığı gerekçesiyle 6’ncı Noter’de çalışan katip 40 yaşındaki Özlem Akdağ’ı başına ateş ederek öldürdü. Noterin kapısında aynı silahı intihara kalkışan Şehmus Y. ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Diyarbakır'da iki ayrı olay: 4 ölü, 8 yaralıŞehmus Y.'nin başından ağır yaraladığı hemşire Özlem Gözükmez, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde bu sabaha yaşamını yitirdi. Böylece noter katibi Özlem Akdağ’dan sonra hemşire Özlem Gözükmez’in de katili olan Şehmus Y.'nin tedavisi ise kaldırıldığı özel hastanede sürüyor.

Şehmus Y.'nin hayati tehlikeyi atlattığı belirtilirken çifte cinayetle ilgili soruşturma sürüyor. (dha/ Canan ALTINTAŞ)