Öztürk: Radikal'e konuştum, hayatım aydınlandı

Öztürk: Radikal'e konuştum, hayatım aydınlandı
Öztürk: Radikal'e konuştum, hayatım aydınlandı
Radikal'in manşetine taşıdığı "Camide içki içti" denilen Öztürk konuştu: Hayatım karardı' haberinin ardından Emre Öztürk'ün hayatı değişti
Haber: FATİH YAĞMUR / Arşivi

İSTANBUL - Emre Öztürk, Radikal'in haberinin ardından kendisine karşı oluşan öfkenin son bulduğunu belirtiyor. Haberi sosyal medyada da paylaşanlara teşekkür ettiğini ifade eden Öztürk, artık tek düşüncesinin mahkemede aklanmak olduğunu söylüyor.  Doğan Haber Ajansı'ndan İhsan Yalçın'ın çektiği fotoğrafta her şeyin çok açık ortada olduğunu ve haklılığını anlatabildiğini vurgulayan Öztürk, haber yayınlandıktan sonra telefonlarının susmadığını ve herkesin kendisini arayarak destekte bulunduğunu belirtiyor.

 

"Camide içki içti" denilen Öztürk konuştu: Hayatım karardı"ÇEVREMDEKİLERİN BANA OLAN ÖFKESİ DİNDİ"


Öztürk, herkesin kendisine karşı olan öfkesinin sona erdiğini de ifade ederek, "Artık tek düşüncem mahkemede de aklanmak ve bana bu çamuru atanlarla hesaplaşmak diyor. Öztürk, sosyal medya üzerinden kendisine destekte bulunan herkese teşekkür ediyor:
"Haberin yayınlanmasının ardından çevremden çok olumlu tepkiler aldım. Annem, bu suçlamalara zaten inanmadığını ifade etti. Sosyal medyada da haberi paylaşan insanlar benim iyiliğim için olumlu görüşler aktarmış. Bu beni çok mutlu etti. Nişanlımın ailesinden de iyi tepkiler aldım. Erkek kardeşi aradı, "hiç bir şeyi kendine sıkıntı yapma. Bir şeye ihtiyacın olursa ara" dedi ve olumlu tepki gösterdiler. 7 Yıl az bir süre değil. Evlilik planlarımız vardı. Bu yalan haberlerin ardından aramız bozuldu. Ailesi olumsuz tepki verdi ama abisiyle görüştüm. Çıkan haberlerin ardından olumlu anlamda yumuşadıklarını söyledi. Vermiş olduğum mücadeleden sonra artık tek düşüncem aklanmak. Radikal'deki haberden sonra bir çok televizyon kanalı ve internet sitesinde açıklamalarım yayınlandı. Bu haberlerden ve yayınlanan fotoğrafı gördükten sonra herkes elimdekinin bira kutusu olmadığını söylemeye başladı. Onlar da gerçekleri gördü. Savcılık dosyasına çıkan haberleri, Doğan Haber Ajansı'na ait olan fotoğrafın orjinalini ve bir de kutu kolayı ekleyeceğiz. Haklılığımı ortaya koymak için mücadelemi sürdüreceğim. Radikal Gazetesi'ne bu süreçte sesimi duyurduğu için çok teşekkür ederim. Benim için kötü düşünen bütün insanlara gerçekleri ortaya koyarak haklılığımı gösteren Radikal ailesine, benim için iyi dileklerini sunan herkese çok çok teşekkür ederim."


  http://www.radikal.com.tr/113859711385979

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  masum değiliz - romanos

  camide içki içilmediği belli ancak yüzlerce hastanesi olan bir şehirde insanlar hastaneye gitmek yerine neden camiye sığınıyor.

  Yalancıdan başbakan olur mu? - caminoreal

  Başbakanın söylediği bir sözdür: "Yalancıdan başbakan olmaz" Kim soracak bunun hesabını, milyonların kafasına soktu bunu ve bir nefret söylemi yarattı. Bunun yasal bir karşılığı yok mu bu ülkede? Burası hukuk devleti değil mi, sanmıyorum ama cesaret eder de umarım başbakana da açar dava, arkasında milyonları bulacaktır. Başbakan ve Gökçek gibi güçlü pozisyondakiler önüne gelene dava açıp sindiriyorlar, ama onlar konumlarını ve kendilerine ülkeyi yönetsinler diye vekaleten verilen devlet imkanlarını kullanarak kullanarak istediklerini söylüyorlar sorumsuzca, bu görevi kötüye kullanmak değil de nedir?

  Utansınlar! - hyperiq

  Gaza boğulmuş yaralanmış kanlar içindeki insanları görmeyip camide içki içildi diye iftira edenler utansın! Birşey değişmicek ama başbakan 2013 seçim kampanyasında kullanmaya devam edeceek !camide içki, türbanlı kızlara saldırdılar! diye.

  içildiyse yüzyılın provokasyon kralıdır - mehmet.aldabaran@hotmail.com

  başından beri yazıyorum kimse dikkate almıyor oradaki gençler o kadar saygılı ki sanki canavar gibi gösteriyorlar halbuki celladımızla biz yıllarca aynı seccadeye baş koyup aynı kıbleye dönmüşüz asıl canavarlar DİN istismarı yapıp bizi vicdanlarında katledenlerdir...tabi bir kıvılcımla neler yapabileceklerini hayal edemiyorum şu an evlerinde zorla tutuluyorlar o resimleri yani ellerinde bira olan resimleri facebookta ilk gördüğümde arkadaşlarıma akrabalarıma şunu yazdım lütfen DİN istismarı yapmayın yok böyle birşey ama inanmışlardı şaşırdım nefret kusuyorlardı algılıyamadım çok yazıktı çünkü çok eski görüntülerdi 2 yıl önceki bir maçta olan görüntüler olabilir veya fotoshop veya provakasyon..ne fark eder ki artık..zalimin zulmü varsa mazlumun allahı var...ama islamın marka hakkı fitne yapanda gibi görünüyor olabilir buda geçer diyorum

  Başbakan kolaya da milli içki değil, günah der mi acaba? - topgay

  Başbakan ve diğerleri ne diyecek acaba? Hani koskoca % 50'yi camide içki içiyorlar diye diline dolayarak hedef göstermişti ya. Fotomontaj derler bence. Veya o milli içki değil, o da günah diyebilir. Zaten koskoca özgürlük hareketini de iki ağaca indirgediler, karalamak için de camide içki içtiler ve türbanlı kadın mağduriyetine asparagasına sığındılar. O kadın da çıkıp böyle bir şey yok, iktidar beni oyununa alet etti derse hiç şaşmam, vay iktidarın haline.

  BİZ İNANDIK - soner06

  Sevgili Emre Öztürk, bunu bize anlatmana gerek yok. Biz zaten camide içki içilmediğini bilyoruz. Sizinde içmediğinizden eminiz. Ne yazık ki Başbakan la Egemen Bağış'ı ikna edemiyoruz. Asıl sorum bu.

  İFTİRACILAR ÖZÜR DİLEYECEK Mİ ACABA? - m.rozbilen

  Kaç gündür camide içki içildi yaygarasını koparanlar bu gerçekler karşısında ne diyeceklerini merak ediyorum.Bu yüzden elindeki kola kutusunu bira kutusu diye ilan edip bu kardeşimizin tabiriyle hayatını karartanlar, attıkları iftira,çaldıkları karanın ağır vebali altında ezildiler.Günahına girdiler,itibarsızlaştırmaya çalıştılar.Hangi hakla? Adaletiniz ve vicdanınız bu mu? Halkı galeyana getirme amaçlı bu çamuru atanlar itibarsızlaştı aslında.Emre Öztürk kardeşime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Direkten döndün vallahi.Radikal sağ olsun.