Pala Ankara!

Pala Ankara!
Pala Ankara!
Türkiye İstanbul Talimhane'deki 'palalı' saldırganı konuşurken dün gece Ankara Dikmen'de palalılar ortaya çıktı!

Radikal.com.tr -  Ankara Dikmen'de dün gece Ali İsmail Korkmaz için yapılan yürüyüşe polis izin vermedi. Ancak  müdahale  sırasında bölgeye arabalarla gelerek göstericilere müdahale eden palalı ve sopalılar ortaya çıktı. Araçlardan ellerinde palalarla inen bazı kişiler, göstericilere saldırdı. Bu kişiler halkın tepkisi üzerine tekrar arabalarına binerek bölgeden uzaklaştı.


  http://www.radikal.com.tr/114132311413238

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Rüzgar eken fırtına biçer.

  bizim polis biraz şakacıdır da.... - bırıncı

  yani, şu kameralar da olmasa ne yapacağız bilmiyorum... polis, satırlı vatandaşla birlikte uzun süre "görev" yaptı... daha sonra çevrede bulunan vatandaşların tepkisi üzerine, polis, istemeden de olsa, bu kişinin elindeki palayı aldı... alırken de elinde bir çizik oluşmuş... peki, aynı şeyi bir gösterici yapsaydı.. yani göstericilerden biri elinde pala ile polise doğru gelseydi, polis ne yapardı? ben söyleyeyim: onlarca mermiyle delik deşik ederdi...

  Be Adam! - amaurot

  Ya'u be adam bu göstericiler özgürlük diyor, adalet diyor, hak diyor hukuk diyor, elinde palayla kimi nereye kadar korkutursun? Kimin maşasısın? O maşalar seni yüzüstü bırakır, arkandan vurur... Azızık kafanı çalıştır ve sen de adalet diyen, hukuk diyen, özgürlük ve demokrasi diyenlerle omuz omuza ver! Bu evrensel değerler herkese lazım bilesin!

  germiyan - germiyan

  Bu memleketin sanatına, eğitimine, kültürel yaşamına, toplumsal hayatına zerre kadar katkısı olmamış durumdan vazife çıkaran bir sürü kompleksli insanın bu dünyada ben de varım tafrasından başka bir şey değildir bu. Serbest bırakılan abisini görünce: "Ben niye meşhur olmayayım, gazetelerde boy boy poz vermeyeyim? Nasıl olsa kol da kessem kafa da kessem yanıma kar kalır."diye düşünen güruhun şimdilik ikinci versiyonudur kendisi.

  hukula yüreklendirilen saldırganlar - Dopchik

  adamlar baktı tutuklanmıyoruz polis de sırtımızı sıvazlıyor ohh daha ne isteriz!! bir annenin kucağından evladı koparılmış halk üzgün gel gelelim hukula yüreklendirilen palalı saldırganlar bu acının bile farkında değil.. sonra bu adamlarla benim oyum eşit sandık çözüm!!!

  palalı - esiroglu

  Laik kesimin askeri gemi olan bilumum gazetelerinde "palalı" argümanı ben bildim bileli var. Eskiden bu eli palalılar ya şeriatçılar ya ülkücüler olurdu gene aynı mı? Yoksa eskiden ekilen fikirle mi çağrışım yaptırıyorsunuz. Tabancalı, palalı, satırlı falan. Kendileri çalıp kendileri oynuyor. Başbakana oy veren yüzde elli evlerinde oturuyor, film seyrediyor. İşi gücü yokta polis asker varken başını belaya sokacak. İnanmak istiyorsan inanabilirsin tabi.

  cesareti hükümetin mahkemelerinden alıyorlar - ersincaliskan@gmail.com

  Sen Pala'lıyı abuk sabuk mantık silsilesiyle suç teşkil etmiyor de serbest bırak, üstüne üstlük bütün istanbulu gaz bulutuna çevirmiş bir polis devleti var ve baret ile gaz maskesi suç teşkil ederken bunu yap, tabii ki çıkar palasını alan sokağa, peki direnişçiler de palasını alıp çıkmaya kalkarsa ne olacak bu durumda?