@ismailsaymaz

Palalı Sabri kaçmaz, bayrakçı Ali kaçar...

Palalı Sabri kaçmaz, bayrakçı Ali kaçar...
Palalı Sabri kaçmaz, bayrakçı Ali kaçar...
Palayla vatandaşlara saldıran Sabri Çelebi'nin 'tutuklanması' istemi reddedilirken, bayrak satan Ali Sarıçiçek'in de aralarında olduğu 8 kişinin de 'serbest bırakılma' talebi reddedildi
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

Taksim’de göstericilere pala, bıçak ve sopayla saldıran Sabri Çelebi ve üç adamının serbest bırakılmasına ilişkin itiraz reddedilirken, yargıdan bir başka şok edici karar daha geldi: Çelebi ve arkadaşlarıyla aynı suçlamalarla, 'polise mukavemet ve izinsiz gösteri' iddiasıyla önceki gün cezaevine konan, aralarında bayrak satıcısı Ali Sarıçiçek’in de bulunduğu sekiz göstericinin serbest bırakılması talebi olumsuz sonuçlandı.


  ETİKETLER:

  Gösteri

  ,

  pala

  http://www.radikal.com.tr/114121411412145

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  elinizi nereye atarsanız orası kirleniyor. - demlicay2011

  birde müslümanım diyorlar. riyakarlık. çıkarcılık. millete terörist diyen bakanlar. cumhuriyetin miladı diyen eski meb bakanı. daha ne istiyorsunuz. sorgulamadan araştırmaktan yoksunlukmu çaresizlik mi? neden ben akp li değilim. allah şükürler olsunki kullan diye bana bir takım uzuvlar vermiş. kullanmaya çalışıyorum. işte . aselsan mühendisleri satılmadık kurumun kalmaması. başbaıkanın torpilli danışmanları toki bana yeterde artar. şuna emin olun barış ayağı olmasa oyları anında yüzde otuz olurdu oran yırtıyorlar. gerçekleri konuşmak güzeldir taraf tutmadan. fakat arkasındaki incileri henüz biliyoruz.

  Tabelaya bakan arkadaş.. - evet_isyan06

  AKP neden darbe yapacak adamlar zaten iktidarda ve biz onları 10 yıl daha iktidarda tutacağız.. Dünyanın neresinde gördün sen iktidar partisnin darbe yaptığını:) Harbiden uçuyorsunuz iyice.. Sokakları karıştıran sizsiniz, Tayyip'i sokaklarda devirme rüyası gören de sizsiniz sonra da Tayyip ortalığı karıştırıp darbe yapmak istiyor diyorsunuz:)

  VATAN KURTARAN SABRI ILE YAGMACILARA YARDIM EDEN ALI - Equalizer001

  Radikal: ?Palalı Sabri kaçmaz, bayrakçı Ali kaçar...? Palali Sabri bir anda yagmacilarin bagirip-cagirp oraya-buaraya saldirdiklarini group, Beyoglunu dusmanlarin istila ettigini dusunmus ve Vatanini kurtramak icin dukkanindan Palasini (Et Kiyma Zirhi) alarak disari firlamis, Beyoglunu talan eden dusmanlarin yureklerine korku salmistir. Bayrakci Ali ise; Yagmacilara Bayrak satarak yagmacilarin bukalemun misali Turk Bayragi altinda renk degistirmelerine yardim etmistir. Siz savci olsaydiniz hangisini tutuklatirdiniz?

  Olay Bu! - evet_isyan06

  Adamlar sizdense mutlaka serbest bırakılmalı, sizden değilse de mutlaka tutuklanmalı.. Misalen hizbullahçılar tutuklu yargılansa ve 10 boyunca mahkeme bitmediği için tutuklu kalsalar 10 yıldan sonra kanuni sınır dolduğu için serbest kalsalar "bunlar nasıl serbest kalır" diye ortalığı yıkarsınız; sizden birileri misalen ergenekoncular, İşçi Partililer 2 yıl tutuklu kalsa "bu kadar tutukluluk mu olur!" diye yine ortalığı yıkarsınız.. Adalet anlayışınız çok şık; sizden olanalr anında serbest kalmalı, sizden olmayanlar 10 yıl bile olsa tutuklu yargılanmalı.. Daha önce söylediğim gibi meclisten talep edin sizin için " gözaltına alınan solcuysa hemen serbest bırakılır, solcu değilse suçu sorulmadan tutuklanır" diye bir kanun yapsınlar. Sizi ancak bu keser.

  AKP'nin Plani - user1107643

  AKP ülkeyi savasa sürüklemek istiyor. Bunu lafin gelisi söylemiyorum. Resmen, stratejik bir plan uyguluyorlar. Ülkede kaos ortami yaratip darbeye zemin hazirliyorlar. Darbeyi de kimin yapacagini hepimiz biliyoruz. Zira ordu da AKP'nin emri altinda! En sonunda da gelsin seriat! Kulaga komplo teorisi gibi geliyor olabilir ama AKP'nin kafasindaki seytani plan bundan ibaret.