Palalı saldırgan uçağa hiç binmemiş

Palalı saldırgan uçağa hiç binmemiş
Palalı saldırgan uçağa hiç binmemiş
Serbest bırakıldıktan sonra Fas'a kaçan 'palalı saldırgan' Sabri Çelebi, daha önce bilet almasına rağmen dünkü Türkiye uçağına binmedi.

İSTANBUL - Taksim'de Gezi parkı eylemleri sırasında göstericilere pala ile saldıran, gözaltına alındıktan sonra ancak kaçma şüphesi olmadığı için serbest bırakıldıktan ancak daha sonra Kazablanka'ya giden Sabri Çelebi, Türkiye 'ye dönüş için dün bilet almasına rağmen uçağa binmedi.

Hakkında yakalama kararı çıkmasından bir gün önce Fas'a giden Sabri Çelebi TK-618 sefer sayılı Türk Hava Yolları'nın Kazablanka-İstanbul uçuşunu yapan uçağına bilet aldı. 

Adalet Bakanlığı'ndan "Palalı saldırgan açıklaması

Çelebi, Atatürk Havalimanı'na saat 20.40 da inen uçağa bileti olmasına rağmen binmedi. Hakkında yakalama kararı çıkmadan bir gün önce 10 Temmuz tarihinde Fas'a uçan Çelebi o tarihte yaptığı rezervasyonda da dönüş tarihi olarak 10 Ağustos'u belirlemişti.

Sabri Çelebi'nin Türkiye'ye dönüş için rezervasyon yaptırdığı 10 Ağustos tarihini bugüne çekmişti.

DHA - İbrahim YILDIZ

Palalı'ya serbest, Grup Yorum'a yasak


  http://www.radikal.com.tr/114295211429528

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  o bir efsaneeee(!) ama tırt çıktı:) - fısıltı

  gelmezsen ağlarız bak(!) nolursun palalı dön geri gel...sensiz yapamıyoruz nolursun nolursun palalıııı palalııııı... sevgilimiz aşkımız nerdesin? bitanemiz seni çok seviyoruz nerdesiiiiin nerdesiiiiiiin palalııııı palalııııı :)))ilham kaynağım tanıdık hee hee :)http://www.youtube.com/watch?v=7p2vq64C_eA

  Gaza gelip alir palayi cikarsin da simdi boyle ulkeye giremezsin... - kujo84

  Palali yoksa bu ulke eksik.Biz boyle alismadik.Bir sonra ki direniste kim pala sallayacak palali adam nerdesiiin :) gelmezse bir sonraki direnis Fasta duzenlensin.

  Seni Bekliyoruz - siberian tiger

  Palali gelmeni iple cekiyoruz...Geldigin zaman senden hesap sorulacaktir..

  Palalı - vancetti

  Palalı aşağı, palalı yukarı.Palalı artık hepimizin malumu da, Onu serbest bırakanlar ve kaçmasını sağlayanlar hakkında ne yapıldı, biraz da ondan bahsedelim.

  ? - yawan

  bu zatı kaçma şüphesi olmadığı gerekçesiyle serbest bırakan ve hatta yurtdışına çıkışı için yasak koymayanlar hakkında soruşturma yapılacakmı peki?

  Sahte - osmano

  Delikanlılığınız anca kendinizden zayıflara, güçsüzlere işte.

  Bu adam esnaf mı? - sertanyar

  Ben bu adamın esnaf olduğuna inanmıyorum. Muhtemelen AKP gençlik kollarından biriydi, medyaya bu şekilde duyuruldu. Tam tutuklama kararından bir gün önce kaçmasından belli zaten.