Palalı saldırganlar serbest bırakıldı

Palalı saldırganlar serbest bırakıldı
Palalı saldırganlar serbest bırakıldı
Taksim'de dün vatandaşlara satır ve palalarla saldıran dört kişi tutuklanma talebiyle sevk edildikleri mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

İSTANBUL - Taksim Talimhane’de bazı göstericilere pala ve döner bıçaklarıyla saldırdıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 4 kişi adliyeye sevkedildi. Bölge esnafı oldukları belirtelin 4 kişi savcılık sorgularının ardından tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Mahkeme , sev edilen 4 satırlı saldırı şüphelisinin serbest bırakılmasına karar verdi.

Öte yandan saldırganların polis ifadelerinde, gösteriler nedeniyle maddi zarara uğradıklarını, borçlarını ödeyemediklerini, dün de dağılan göstericilerin müşterilerini rahatsız ettiğini, sinirlerine hakim olamadıklarını ve saldırıyı gerçekleştirdiklerini söyledikleri öğrenildi.(DHA/Mehmet Aktaran - Serpil Kırkeser)


  http://www.radikal.com.tr/1140799114079920

  YORUMLAR
  (20 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Başbakanın Palalı Gençleri - ilbeg

  Bunlar AK Kindar Gençlik olduğundan Başbakanın hasretini duyduğu gençliktir, mahkemelerin tutuklaması hadlerine mi düşmüştü. Adam öldürmeye teşabbüs edenler serbets, protesto edenler derdest şiarıyle Başbakan'a selam çakan 'ileri demokrasi'mizin savcılarını, hakimlerini kutlamak lazım.

  Harbi Mi? - user1107643

  Ah cok sasirdim, soke oldum! Hic beklemedigim bir haber bu(!)

  Bu Saldırganlara Madalya Verin - M.Bilge

  Asayişi sağlamak için (!) polise yardımcı olan bu eli palalı saldırganların serbest bırakılması adaletin iflasıdır... Oldu olacak başarılarından dolayı bir madalya verseniz pek fena olmaz.

  adalet? - alkim13

  komik olmayın. tecavüz ve insan öldürmenin serbest olduğu bir ülkede teşebbüs edenleri mi cezalandıracaklar ?

  iste ak adalet - meftun1917

  akp adaletinden de baska bir sey beklenmezdi yani kisacasi mahkeme sunu söyledi isteyen eylemcilere satirlarla saldirabilir.!

  haklı - DAMATFERİT

  adam zarar etmiş satırı almış koşmuş bir kaç kadını hırpalamış ne olmuş yanı adam sonuna kadar haklı . zatden yüzde elli dee onlarda

  Bunlar tuketici boykotuna caiz - mlkr

  Bunlarin is ve ev adresi, TC kimligi desifre edildi ,iyide oldu. Fakat Cafe ve pansiyonlarinida "shit list'e" koyup , kendilerine karsi tuketici boykotunun baslamasi saglanmalidr! Palali, satirli saldirganlar Taxim gibi turistik ve merkezi yerde pansiyon ve cafe sahibleri vs. Tam bir tuketici boykotu hedefi olabilecek yerler. Butun pazar bulmak icin girdikleri cyber space den de isleri koreltilebilinir. Istanbullu arkadaslar is yerleri ile bilgileri , web de varliklarin, bunlarla ilgi bilgi veren turistik ajantalari, , reklamlarini, fotograflarini yayinlarlarsa boyle bir kampanya baslatilabilir.