Pansiyona grup seks baskını!

Pansiyona grup seks baskını!
Pansiyona grup seks baskını!
Antalya'da Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin bir pansiyona yaptıkları baskında Gürcistanlı 3 kadın, onlarla grup seks yaptıkları iddiasıyla bir erkek ve pansiyon sahibi gözaltına alındı.

ANTALYA - Jandarma görevlileri, Manavgat'ın Çolaklı Beldesi'nde faaliyet gösteren ve işletmeciliğini S.C.'nin yaptığı pansiyonda yabancı uyruklu kadınların fuhuş yapma maksadıyla konakladığını belirledi. Önceki gece yapılan baskında Gürcistan uyruklu T.L., R.S. ve L.G. ile grup seks yapan E.K. ve pansiyon sahibi S.C. gözaltına alındı.

İşletme sahibi S.C. hakkında, 'fuhşa teşvik ve aracılık etmek' suçundan adli işlem yapılırken, kadınlarla basılan E.K. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Fuhuş yaptırılan kadınlar T.L., R.S. ve L.G. ise sınırdışı edilmek üzere polise teslim edildi. (Ömer ERDEM/DHA)


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  manavgat

  ,

  Seks

  ,

  Gece

  ,

  jandarma

  http://www.radikal.com.tr/112485311248531

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CINSEL OZGURLUGE JANDARMA-P0LIS KELEPCESI - Equalizer001

  Radikal: ?Manavgat Ilcesinde Pansiyona grup seks baskını!? Bilgi Cagi Turkiyesi icin utanc verici bir durum. Bu isi Iran?da Mollalar yapiyor, burada da Jandarma. Sikayet eden yok, kavga-dogus yok, Jandarma otele neden baskin duzenler? Vatandaslarin nerde ve nasil seviseceklerine jandarma mi karar verecek? Ic-Isleri Bakaninimiz Muammer Guler, bu utanc verici olaya acilen el koymalidir.