Paralarını batırdığı çifti öldürdü

Kartal'da, bir ilaç firmasında röprezantan (ilaç tanıtımcısı) olarak çalışan Talip Türkeş, borsada paralarını batırdığı öne sürülen Türkan ve Aziz Çetin çiftini öldürdü.

İSTANBUL - Kartal'da, bir ilaç firmasında röprezantan (ilaç tanıtımcısı) olarak çalışan Talip Türkeş, borsada paralarını batırdığı öne sürülen Türkan ve Aziz Çetin çiftini öldürdü.
Bir yıl önce evlenen 35 yaşındaki Aziz Çetin ve 36 yaşındaki Türkan Çetin, 3 ay önce Tuzla'daki evlerini 40 bin YTL'ye sattı. İddiaya göre çiftin arkadaşı olan ve bir ilaç firmasında röprezantan (ilaç tanıtımcısı) olarak çalışan 30 yaşındaki Talip Türkeş, bu parayı borsada değerlendirmek üzere aldı. İşler iyi gitmedi ve çiftin parasını batırdı. Bir süre işsiz kaldıktan sonra bir fabrikaya giren Çetin, bir türlü Türkeş'ten parasını alamadı.
İddiaya göre Türkeş, önceki gün telefonla Çetin'i arayarak paralarını vereceğini söyledi. Bunun üzerine Çetin yanına eşini de alarak Türkeş ile buluştu. Türkeş, otomobilinin arka koltuğunda oturan çifte Sapanbağları Mahallesi Dere Sokak'ta silah çekti. Kaçmaya çalıyan Aziz Çetin'i yaralayan Türkeş, daha sonra yanına giderek başından vurdu. Türkeş, otomobilden inen Türkan Çetin'e de iki el ateş etti. Çiftin senet, cüzdan, çanta ve cep telefonlarını alan Türkeş otomobiline binerek hızla olay yerinden uzaklaştı.
Aziz Çetin olay yerinde, ağır yaralanan Türkan Çetin hastanede öldü. Türkeş gözaltına alındı.


    http://www.radikal.com.tr/7619187619180

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.