PKK 3 operatörü kaçırdı

PKK 3 operatörü kaçırdı
PKK 3 operatörü kaçırdı
PKK'nın Tatvan'da taş ocağında görev yapan 3 kepçe operatörünü kaçırdığı açıklandı.

BİTLİS - Tatvan ilçesine bağlı Dalda köyü yakınlarında bulunan taş ocağında görevli 3 kepçe operatörü, PKK tarafından kaçırıldı.

Bitlis Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, bir grup PKK’lının, Dalda köyü yakınlarındaki taş ocağına dün saat 20.30 sıralarında geldiği açıklandı. PKK’lılar taş ocağında görevli kepçe operatörleri T.A, N.Ş. ve E.A'yı yanlarına alıp bölgeden ayrıldı.

Açıklamada, olayın ardından bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı, adli ve idari tahkikatın devam ettiği kaydedildi.(aa)


  ETİKETLER:

  PKK

  ,

  operasyon

  ,

  Tatvan

  http://www.radikal.com.tr/114104411410444

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  //// - Al Capone

  AKP nin Dedig Baris buymus - yani PKK artik resmi olarak adam kaçirabilirmis - ....

  gidin artık - isakent

  bunlar sınır dışına çıkmamış mıydı yahu yalanlarla nereye kadar yüzde 85 çıktı diyordu Demirtaş başbakan kanmadı akıllı adam son adam çıkmadan harekete geçme başbakanım

  Uç Gruplar. - Clear

  Eğer uç gruplara egemen olamayıp,zar zor kazanım olan bu barış sürecinin de sorumsuzca ve umursamazca içine ederseniz,ben bir daha "barış" kelimesini ağzıma almayacağım.

  Ceza Hukuku - Ari Zerdüst

  Her Halk yasadigi dogaya sahip cikar,cikmalida.Kürtlerde bunun geregini yapyor.Dogasina zarar vereni uyariyor.Olmadi cezaladirmasi gerekir.Burada "kacirildi" denen seyin altinda neler yatiyor anlasilmiyor.Her Ordu kendi halkini ve dogasini koruma görevi varsa ve Kürtlerde bunu yerine getiriyor ise acayiplik "kacirilmislik" bunun neresinde??