PKK 4 askeri kaçırdı

PKK 4 askeri kaçırdı
PKK 4 askeri kaçırdı
Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde PKK 4 askeri kaçırdı.Jandarma Özel Harekat timleri operasyon başlattı.

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Lice İlçesi’nde yol kesen PKK ’lı teröristler 4 askeri kaçırdı. Olay bu akşam saatlerinde Fis Ovası kesiminde meydana geldi. Karayolunu kesen bir grup PKK’lı terörist, durdurdukları aralarda bulunanların kimliklerini kontrol etti. Araçlardaki 2 astsubay ve 2 uzman çavuşu etkisiz hale getiren PKK’lılar, araçlardan indirdikleri kişilere bir süre örgüt propagandası yaptı. Ardından 3 aracı ateşe verip yakan PKK’lı teröristler, astsubay ve uzman çavuşları yanlarına alıp götürdü.

Kaçırılan askerlerin kurtarılması için bölgeye sevk edilen Jandarma Özel Harekat timleri operasyon başlattı. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116514711651473

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - LoremIpsum

  Yazikki Radikalde DHAnin bir kolu. Haberin servis edilis sekli dehset verici. Halbuki daha gecen gün Gewer'de 2 yargisiz infaz yapildi, bugün hala agir yaralilar ölüm kalim mücadelesi veriyor. Burada terör uygulayan birisi varsa oda devletin kendisi, yasama yürütme organlaridir!

  Diyarbakırda ölen iki kişinin hesabını soran yok. - yilmaz-usb

  Hakkaride iki kişiye öldürenlere tepki vermeyenler,kacırılan askere hangi yüzle tepki veriyorlar merak ediyorum.

  Başamı döndük demeyecegim - garigan

  Başa döndüremeyecekler.Halk buna izin vermeyecek .Silahın devri bitmiştir anlayın artık.Tasfiye oluruz diye korkmakta haklısınız ama gideryak kimsenin canını yakmayın bari.Ne oldu şimdi silahsız askerleri kaçırdınızda ne oldu.Bu gereksiz ve anlamsız güç gösterinizle ne demek istediniz.Konuşarak ve yazarak anlatamadığınızı silahla yapacağınızı mı düşündünüz.Demezlermi silahları bırakmayacaktınız madem bdp nin mecliste ne işi var.Eger bu kaçırma olayına en başta BDP karşı çıkmazsa demekki kendileri bile siyasete inanmıyorlar.O zaman kendiniz istifa edin, inanmadığınız meclisi işgal etmeyin.Leyla Zanaları, Şivanları kötülemekle bir yere varamayacaksınız.