Platonik aşk dehşetle bitti

Ceyhan ilçesinde yakınlarının yardımıyla yaşayan 65 yaşındaki Şahin Selçuk, evlenme teklifini reddeden...

ADANA - Ceyhan ilçesinde yakınlarının yardımıyla yaşayan 65 yaşındaki Şahin Selçuk, evlenme teklifini reddeden, bir başkasıyla evlenip iki çocuk sahibi olan 23 yaşındaki Zeynep Çoksert'i, ziyarete geldiği ailesinin evinde uyurken tabancayla öldürdü.
Yalak Köyü'nde yaşayan beş çocuk babası Selçuk, 2001'de Sarıgül ailesinin o tarihte 19 yaşında olan kızları Zeynep'i, ailesinden istedi. Selçuk'a, evli ve yaşı büyük olduğu için olumsuz yanıt verildi. Zeynep'in evlenme teklifine 'Evet' demesi halinde eşinden de boşanabileceğini söyleyen Selçuk, aileyi ikna edemedi. Zeynep de kısa bir süre sonra, Adana'da oturan Bülent Çoksert ile evlendi.
Beş el ateş etti
Bu evliliklerinden iki çocukları dünyaya gelen Çoksert çifti, önceki gün ziyaret amacıyla Yalak Köyü'ne gitti. Dün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında ailenin evine gelen Şahin Selçuk, Zeynep ve Bülent Çoksert çiftini bir süre izledi. Daha sonra üzerindeki tabancayı çekerek genç kadına ateş etti. Beş kurşunla ağır yaralanan Zeynep Çoksert, hayatını kaybetti. Zanlı Selçuk'u arayan jandarma, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.


    http://www.radikal.com.tr/7628277628270

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.