Polis 19.00'da müdahale edecek mi?

Polis 19.00'da müdahale edecek mi?
Polis 19.00'da müdahale edecek mi?
İstanbul Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Taksim Dayanışması'nın bugün 19.00'da gerçekleştireceği eyleme müdahale olup olmayacağı sorusuna yanıt verdi.
Haber: İSMAİL SAĞIROĞLU - ismail.sagiroglu@radikal.com.tr / Arşivi

İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Taksim Dayanışması'nın bugün 19.00'da gerçekleştireceği eyleme müdahale olup olmayacağı sorusuna yanıt verdi. 

Emniyet yetkilileri, Taksim'deki eylemde Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve Atatürk Anıtı'na bayrak, pankart ve poster asılması ve polise taş atılması gibi fiillerde bulunulmaması durumunda müdahalede bulunmayacaklarını açıkladı. 

Öte yandan Emniyet kaynaklarından alınan bilgilere göre, bugün atılan sis bombalarından dolayı bir polis hayalarından yaralandı.


  http://www.radikal.com.tr/113717311371733

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Erciş'te kesilmek üzere olan 250 bin ağaca ses ver. - rodi21

  Başbakan, bir yanda 'Yeşilin daniskasını yapacağız' desin. Türkiye'nin bütün Gezi meydanları, Erciş'te kesilmek üzere olan 250 bin ağaca ses verecek mi?

  NE OLMASINI ISTIYORSUNUZ???? - 14Bernard

  Biz biliyoruz ne istediginizi.Amma RTE bu tuzaga dusmedi ve dusmeyecek.Esas sizler Kapitalist,paraci,sadece birkesim yemesine hizmet eden guruplarsiniz.Ve arkanizdaki destekleyicileriniz ile fikirleriniz aslinda ortusmemeli.Degilmi ya!!!!!

  KISACASI AKŞAM FAŞİZME KALDIKLARI YERDEN DEVAM EDECEKLER... - AHVAL

  Ülkenin diğer bölgelerinde dünyanın biber gazı kullanma rekorunu kırarak Guinese giren ülkemizin faşistleri Taksimdeki özgürlük ortamına sadece 15 gün tahammül edebildiler. Mesaj aldık diye bıyık altından sırıtan cumhurbaşkanı bir gecede alkol yasasına onay verip mesajı neresinden aldığını göstermiş oldu... Sonra her zamanki timsah gözyaşlarıyla Arınç ajitasyonu başladı ardından Tayyibin istanbul kalemi valicik şirin gözükmeye çalıştı kamuoyuna... Lakin ne kimse yedi bunları ne de onlar daha fazla dayanabildiler yapmacıklıklarına... Gerçek yüzleri ve niyetleri bugün bütün açıklığıyla Taksim Meydanındaydı... Sizler birer Halk Düşmanısınız sadece busunuz.