Polis dövdüğü gençlere, 'alkollü görünsünler' diye içki döktü

Polis dövdüğü gençlere, 'alkollü görünsünler' diye içki döktü
Polis dövdüğü gençlere, 'alkollü görünsünler' diye içki döktü
Samanyolu televizyonunun ekran yüzlerinden Asım Yıldırım Twitter hesabından polisleri zora sokacak bir iddia ortaya attı.

Radikal.com.tr - Samanyolu TV sunucularından Asım Yıldırım, 2 yakın akrabasının polisler tarafından öldüresiye dövüldüğünü ve alkollü oldukları havasını oluşturmak için başlarından aşağı içki döküldüğünü iddia etti.


‘ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER’
Konuyu Twitter hesabından paylaşan Yıldırım 'ın iddiaları şöyle:

Bugün Yeşilköy sahilde, sırf kendilerine baktı diye, 4 yunus polisinin, ana avrat küfrederek 2 genci öldüresiye dövdüğünü ve sonra da gençlerin ellerini kelepçeleyip karakolda kamerasız bir odada dayak atmaya ve küfürlerine devam ettiklerini, gençlerin alkol aldıkları havasını oluşturmak için başlarından aşağı alkollü içki döktüklerini biliyor muydunuz?”


‘YAKINDAN İLGİLENECEĞİM’
Yıldırım ayrıca, “Ve bu dayak yiyenlerin benim yakın akrabam olduklarını, bu konuyla çok daha yakından ilgileneceğimi söylesem” ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Bugün

  ,

  İddia

  ,

  Samanyolu

  http://www.radikal.com.tr/1134365113436524

  YORUMLAR
  (24 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  stv spikeri - arhat

  önce stv spikeri böyle davranmışsa helal olsun demekki vicdan sahibiymiş dedim ancak kendi akrabaları olduğunu okuyunca bu dincilerin vicdanla ve insan haklarıyla bir ilgilerinin olmadığını bir kez daha anladım.

  insan - cem_ozgen

  polis teşkilatının gidişatı hiç hoş diil kendilerini yasaların üstünde kuralların üzerinde görmeye ve daha cok kabadayılığa soyunmuş durumdalar gecenlerde futbol sahasında kutahya da 14 yaşındaki cocukların yoneticilerin yuzune biber gazı sıkarken o polislerin ruh halini durumunu analiz etmek lazım bu eğitim işinde eksik yapılan cok şey var cokkk ...

  SEN EN İYİSİ - pispor

  Bu olayı ABD de 100 uşağı ile çiftlikte yaşayan cemaat başına havale et.O bir dua ile yada bir beddua ile bu polislere gereken cezayı keser.

  Algı Değişimi - gueron

  "Bakın, polis sadece sizi değil, bizi de dövüyor." algısı yaratmak için bile yapılmış olabilir. Arkasından böyle bir beyanat gelirse hiç şaşırmam. Eskinin mazlumu şimdinin zalimi ne de olsa...

  iktidar bumerang gibidir - suretvan

  güç ve iktidarlar bumerang gibidir bir gün gelip yaratıcısını bulur. yani asım bey yaratmış olduğunuz canavarlarınız gelip sizi de buldu. vicdanlı insanlar olsaydınız polislerin daha önce haklarını arayan memur, işçi, öğrenci, ve bir çok mazluma yaptıkları insan dışı müdahalelere de karşı çıkardınız. kendi imamlarınız bir gün sizin de başınızı yiyecektir.

  Adalet? - Pe@ce

  Yani adaletsizliğin gün yüzüne çıkması, adaletin yerine getirilmesi için illâ ki kitle iletişim araçlarında kilit görevlerde olan akrabalarımızın mı olması gerekiyor? Harika, hukuk devleti kavramının yerine medya devleti kavramını ikâme edelim o zaman!

  vah vah - Secret Garden

  yahu bu stv iktidar yalakasi olan tv degilmi? doguda basbakanin emri ile (kadinda olsa cocukda olsa benim 'guvenlik' kuvvetlerim gerekeni yapacaktir) dedikten sonra birak dayagi sokak ortasinda insan avladilar.139 cocuk katledildi 4 senede.kürt analari saclarindan tutulup kaldirimlarda suruklendi.vekillerimizin yuzune silah dibcigi ile vurdular.stv ne dedi bu haberlerle? teroristler azdi...teroristler sokaklari savas alanina cevirdi...bu stv ve bilimum fethullah medyasi olay onlara donunce yaygara yapmakdan baska sey yapmaz.sizler alkol almiyormusunuz stv ciler? alkolun alasini icersiniz ve kendinizide ALLAH-MUHAMMET-KURAN arkasina saklarsiniz.sizin gercek yuzunuz 10 senedir gozuktu.artik o eski basortulu mazlumlar degilsiniz.unv kapilarinda beklesen gencecik yavrular falan degilsiniz.duygu somurunuz bitti artik.takkeniz dustu KEL ortada artik.hadi ordan!