Polis gaz atmaktan yoruldu!

Polis gaz atmaktan yoruldu!
Polis gaz atmaktan yoruldu!
Polisin Taksim eylemine yaptığı müdahale gece boyunca sürdü. Çevik kuvvet polislerinin Harbiye'de yollara yatarak uyuması dikkat çekti

İSTANBUL - Taksim ve çevresinde dün sabah saatlerinden itibaren aralıksız devam eden polis-eylemci çatışması ilginç görüntülere de sahne oldu.  Dün saat 05.00 sıralarında polis Taksim Gezi Parkı 'ndaki katılımcılara gaz bombası ve tazyikli suyla müdahale etti. Müdahalenin ardından polisle göstericiler arasında çatışma çıktı ve 24 saati aşkın bir süre boyunca bu devam etti.. Ara vermeden görev yapan çevik kuvvet polislerinin Harbiye'de yollara ve kaldırıma yan yana yatarak uyuması dikkat çekti. (dha/İhsan YALÇIN)


  http://www.radikal.com.tr/113585111358516

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  türk basininda neden yok - Erhan84

  alman basininda alt yazilarda türkiyede bulunan özgür suriye ordusunun elemanlarinda kimyasal sinir gazi ele gecirlidigi yaziyo türk basini bu konuyla ilgili ne den hicbir haber gecmiyo???

  yoksul türk milletinin polis çocukları. - sktk60

  bu hükümet zenginlerin hükümeti yani rantiyenin buhükümetin bütün işi gücü rantiyecilere para kazandırmak ülkenin bütün milli sermayesini satıp rantiye'ye yedirmek haliyle bu işlerin yapılmasını kolaylaştırırken birde karşı ses çıkaranları sopalamak sindirmek için insan gücü lazım. kim bunlar polisler... nerden bulacaz? yoksul ailelerin çocuklarından. başbakan en az üç tane çocuk yapın diyor ya işte bu yüzden bu doğan üç çocuktan biri polis olacak diğer ikiside işçi köle rantiye'yi hem koruyacak, hemde rantiye için çalışacak çocuklar lazım... bu çocuklardan ses çıkaran olursa kardeşleri olan polis çocuklar devreye girecek yine kendi kardeşlerini rantiye'nin emriyle devleti koruma bahanesiyle sokak ortasında acımasızca dövecek yada katledecek bu hükümetin türkiye'yi getirdiği nokta bu.

  YANINDAYIZ - mualif

  Yüregimizle destekliyoruz göstericileri orantili Güc kullanimida Kiniyoruz... 1.Agac 1.Yasamdir.gezegenimizin en güzel yasayan canlilaridir..biz insanlarda gezegenin yasayan canlilariyiz ama bazi canlilar diger canlilar üzerinde. orantisiz güc kullaniyor.oysa korunan cevre onalarada lazim.yoksa bizlerde yokuz.ama türkiyeli polisler egitimsiz ve yetersiz polisler.halbuki Gaz attiklari kisilerin vergi paralariyla maas(Aylik) aliyorlar ama bu insanlari yerle bir ediyorlar.halbuki türkiyeli polisler ayiligi 723 avro 44.cent. türkiyede benizin litersi 2.avro.30 cent oysa bunun karsiligi avrupada cok farkli avrupada bir polis 3.250 avro aylik aliyor yan gelirlar pirimler haric benzinin litresi 1.avro 56 cent.dünyanin en pahali akaryakitini türkiye kullaniyor... avrupada polis Sendikasi var.. ve de güclü savunuyor polis haklarini. bakin almanyada bir agacin izinsiz kesilmesine 3 ayla bir yil hapis cezasi veriliyor bu tip kararlar tüm avrupa ülkelerinde de gecerli sen kimi dövüyorsun polis yavrum sen kime Gaz atiyorsun? sen kimin gözünü cikariyorsun? bir düsünün yazik nefes alan herkesin protesto hakki var AKP ISTIFA.. POLISINI DE ALDA GIT TAKSIM MEYDANI-TAHRIR MEYDANI HABERIN VARMI AKEPE

  Insanda vicdan olmayinca - SDD

  Boyle bebek gibi uyur iste, sanki yüzlerce insan yaralanmamis ve hic kimse ölmemiş gibi. Eminim Kimyasal Teyyip de böyle derin ve güzel bir uyku çekmiştir dün gece.

  Düsünün Bir - user1107643

  Söyle bir senaryo düsünün: "Yasanan bu olaylardan gina gelen polisler göstericilerin safhina gecmeye basladi!" Rüya gibi degil mi? Ama bir düsünsenize, ne yapardi Recey Tayyip böyle bir durumda. Katar'a kacardi belki de!

  bunların yaptığını düşman yapar ancak - demlicay2011

  görevleriymiş. pasif görev yapabilirler . elinde sopada ne oluyor. testisleri yırtmak ne anlama geliyor. daha mı çok maaş alacaksınız tesis yırtmakla. adam gibi barikat kurun gaz sıkın. linç edilmemeniz bir şans gerçekten. türk insanının sağ duyusuna denk geldiniz bence. bidniğiniz arabalara para vermemeni 80 yıldır zaten bir ayıp. (istisnalar alınmasın lütfen onlar hariçtir)