Polis Kadıköy'de eylemci aradı

Polis Kadıköy'de eylemci aradı
Polis Kadıköy'de eylemci aradı
Kadıköy'de polis ekipleri cadde ve sokaklarda saatlerce gösterici aradı. Polisler sırt çantası içerisinde baret, solüsyon, gaz maskesi, deniz gözlüğü ve sprey bulunduran 25 kişiyi gözaltına aldı.

İSTANBUL - Kadıköy Altıyol ve çevresinde eylem olma ihtimaline karşı, dün akşam saatlerinde boğa heykeli çevresinde bin 500 polis görev aldı. Çevik kuvvet ekipleri ve sivil polisler cadde ve sokaklarda saatlerce gösterici aradı. Polisler, sırt çantası içerisinde baret, solüsyon, gaz maskesi, deniz gözlüğü ve sprey bulunduran 25 kişiyi gözaltına aldı. Çevik kuvvet ekiplerinin geçişi sırasında, vatandaşların ıslık çalması ve alkış tutması üzerine polis vatandaşları Bahariye Caddesi’nden uzaklaştırdı. (İhsan YALÇIN/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/115076511507655

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Şu Arkadaşa Ne Oldu Bilen Var mı? - halukaka

  Polis tarafından dövülüp mahallelinin isyanlarına, yalvarmalarına yakarmalarına rağmen, ölüme terkedilen şu arkadaşın akibetini bilen var mı? http://youtu.be/ZKKKgecBYqM

  Polis'in Kadıköy'deki görünümünün düşündürdükleri - viva zapata

  Görünen o ki polis ya da hizmet hareketi, hükümeti ülkeyi yönetemez hale getirerek darbe yapmayı planlıyor. Vesayette adres değişikliği artık çuvala sığmıyor. Ama RTE'nin iktidar sarhoşluğu ve baskıcı zihniyeti kendisinin nasıl bir yola girdiğinin bilincinde değil. Yeni darbeciler eskilerini aratacak haberi yok!

  Protesto edilince sıkıyönetim uygulamak - generalduncan

  Yapabileceğiniz anca bu. O gençler sizin elinizde heba olamayacak akdar değerli. Elinizde o coplar, spreyler, silahlar olmasa onlarla karşılaşamayacağınız da açık. Çarpık düzeninizi yıkılmaktan hiçbir önlem alıkoyamayacak. Her yer Taksim, her yer direniş.

  POLİS DEMEK YANLIŞ - pispor

  Nazi Almanya sı ve gestapo demek gerek dünyada deniz gözlüğünü baret sırt çantası sprey su yani hayati eşya alet cihazı suç sayan tek ülkeyiz bu ülkeyi daha rezil rüsva etmeden iktidarı bırakın yoksa bunun sonu iyi olmaz hakim oğlum sen neden sırt çantası taşıyorsun bunun suç olduğunu bilmiyor muydun böyle saçma sorular gülünç

  ihbar ediyorum (!) - fısıltı

  polisin arayıpta bulamayacağı insanlardan biri olan Serdar Kadakal'ın yerini söylüyorum; Kadıköy Şifa Hastanesi Morgu!!! Katil polisin kullandığı yoğun gaz sonucu kalp krizi geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir! katil polis destanına destan ekliyor(!!!) gözü aydın birilerinin,gözü aydın(!!!)