Polis memuru gürültü yüzünden komşu dövdü

Gece mesaisini tamamladıktan sonra sabah evine gelen polis memuru, gürültü yaptıkları gerekçesiyle üst katta oturan komşusu kadını başından yaraladı, evde misafir olarak kalan annesinin de kolunu kırdı.

ESKİŞEHİR - Gece mesaisini tamamladıktan sonra sabah evine gelen polis memuru, gürültü yaptıkları gerekçesiyle üst katta oturan komşusu kadını başından yaraladı, evde misafir olarak kalan annesinin de kolunu kırdı.
Eskişehir'deki olay geçen cuma saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Polis memuru M.A., gece görevini tamamlayıp sabah evine geldi. M.A., üst kattan gelen gürültü nedeniyle uyuyamadı. Zabıta Müdürlüğü'nde çalışan 50 yaşındaki Fehmi Demircan'ın kapısını çalan polis memuruna kapıyı 43 yaşındaki Saadet Demircan açtı. M.A. çıkan tartışmanın ardından evin içerisine girerek önce Saadet Demircan'ın kafasına yumruk attı. Ardından araya girerek kızını kurtarmak isteyen Saadet Demircan'ın annesi 69 yaşındaki Semiha Soysal'ın sağ kolunu kırdı. Demircan ile annesi Semiha Soysal polis memurundan şikâyetçi oldu. Suçlamaları kabul etmeyen M.A. ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.