Polis otosundan Özgecan sloganı

Polis otosundan Özgecan sloganı
Polis otosundan Özgecan sloganı
Mersin'de öğrenciler, vahşice katledilen Özgecan Aslan için yürüyüş yaptı. Polis ekipleri, ekip araçlarındaki megafondan öğrencilerin slogan atmasına izin verdi.

RADİKAL-  Mersin'de öğrenciler, vahşice katledilen Özgecan Aslan için yürüyüş yaptı. Polis ekipleri, ekip araçlarındaki megafondan öğrencilerin slogan atmasına izin verdi.

Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşi bir şekilde öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan için yurt genelinde protestolar sürüyor.
Özgecan Aslan'ın memleketi Mersin'de gösteri düzenlendi. Farklı okullarda eğitim gören öğrenciler, Cumhuriyet Meydanı'nda toplandı. Döviz taşıyıp slogan atan öğrenciler, Özgecan Aslan'ın öldürülmesini protesto etti.

Grup adına konuşan Samet Karataş, gençlerin, kadınların öldürülmesine kayıtsız kalmayacağını göstermek için toplandıklarını söyledi.

Mersin'de öğrenciler, vahşice katledilen Özgecan Aslan için yürüyüş yaptı. Polis ekipleri, ekip araçlarındaki megafondan öğrencilerin slogan atmasına izin verdi.“İYİ BİRER ÖZGECAN OLUN”
Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Esertürk, " Özgecan'ın nezdinde hepiniz iyi birer Özgecan, iyi birer öğrenci ve evlat olun. Biz her zaman yanınızdayız, sizlere teşekkür ediyoruz" dedi.

POLİS MEGAFONUNDAN SLOGAN
Özgecan'ın fotoğrafını dağıtan polisler, öğrencilerin, ekip araçlarındaki megafondan slogan atmalarına da izin verdi.
Taziye çadırına gelen öğrenciler, Özgecan'ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

“MELEK YÜZLÜ KIZIM”
Anne Songül ve baba Mehmet Aslan, öğrencileri karşısında görünce duygulandı.  Gözyaşlarını tutamayan anne Aslan, "Kıyamam ben. Melek yüzlü kızım" diye ağıt yaktı.

Özgecan'ın anne ve babası, ziyaret sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Özgecan Aslan adına Facebook topluluğu kuruldu

Özgecan'ın katilleri ne kadar ceza alacak?

'Olay benim kızım minibüsten indikten sonra olmuş, şoktayız'