Polisin saflarından taş atan siviller kim?

Polisin saflarından taş atan siviller kim?
Polisin saflarından taş atan siviller kim?
Adana'da 'polisle birlikte eylemcilere saldıran siviller'e ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf sosyal medyada paylaşılıyor.

Radikal.com.tr - Gezi Parkı eylemleri sırasında İzmir , Eskişehir gibi illerin ardından Adana'dan da 'polisle birlikte eylemcilere saldıran siviller'e ilişkin iddialar geliyor. Son olarak dün gece şehirde düzenlenen eylemler sırasında polisin saflarından halka taş atan bazı gençlere ait olduğu belirtilen bu fotoğraf sosyal medyaya düştü. Şimdi Gezi eylemleri başladığından bu yana sık sık sorulan bir soru Adana için de soruluyor: Polisle birlikte görülen bu siviller kim?


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  İzmir

  ,

  Gezi Parkı

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Gece

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/1137005113700510

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sıradışı. - Clear

  Daha önce de "benzer kullanıcı adı" kullanan bir kadın yorumcuya yanıt vermiştim.Gerçi bu seferki erkek yorumcu yani başka biri ama "taklit kullanıcı adı" seçmesinden belli ki malum taklitçi takımından,yani tam takır kuru bakır olduğunun farkında bile olmayıp bilgiçlik taslama alışkanlığından kurtulamamış biri...Bu yüzden ona da benzer yanıt vereceğim.Önemli olan sıradan biri değil,sıradışı olabilmeyi becerebilmektir ve ilk adım, "başkalarını bilgisiz kabul etmektense" kendini doğru bilgilendirmekle atılır.Karşındakinin bilgisinden bihaber olup,ona bilgisiz yaftalaması yaparak kendini süper sanmak,alnında cehalet tabelası taşımaktır.Biz buna,kibarca "züğürt tesellisi" adını veriyoruz.

  Dindar kindar genclik - ohabey

  Erdogan yuzde 50'yi harekete geciremez am abu dindar kindar kitleyi tek isaretiyle polisin yanina ek kuvvet olarak gondermeyi basardi.

  basbakan yanlizlasiyormu - pilot748

  Başbakan yalnızlaşıyor mu? Dünyanın gündeminden düşmeyen Gezi Parkı olayları 13. gününe girerken AKP içindeki çatlaklar giderek derinleşiyor. Son olarak yaşanan olaylarla ilgili Vali Mutlu'nun da özür dilemesi gözleri Erdoğan'a çevirtti.

  Cehaletin bukadarına da pes... - siradanbirisi36

  Aşağıda yorum yapan Clear adlı yorumcu Allah aşkına söyle senin başbakanın bir yerlerden duyup kullanmadan önce vandalizm in ne olduğunu biliyormuydun,hayatında birkere cümle içinde kullandınmı da şimdi, kalkmışsın insanları vandalizm yapmakla suçluyorsun.Al makarnanı kömürünü git evinde otur çekirdeğini çitle seçim zamanı da git oyunu ver başkada bişeye karışma Allah aşkına.

  clear arkadaş - dersim kartalı

  taa ilk günden beri polisin uyguladığı vahşeti biber gazını tayzikli suyu hatırla.Polis şiddetini "clear"lama.

  Bunlar akpli değil bence:) - ganjml

  Olamaz çünkü tam besili değil bunlar,öyle makarnaya doymuş bir halleri yok,iyice araştırılıp gerçek günyüzüne çıkarılmalıdır:)

  polis mi, AKP gençlik kolları mı? - bırıncı

  son dönemde polis iyice şaşırdı. başbakan ne derse onu yapıyorlar. bu konuda AKP gençlik kollarını bile geride bıraktılar...polis ülkemizde her zaman siyasi bir teşkilattı ama... bu kadarı gerçekten çok fazla... utanmasalar AKP bayraklarıyla gelecekler meydanlara..