Polisten Anonymous iddiası: Türkiye sorumlusu gözaltında

Polisten Anonymous iddiası: Türkiye sorumlusu gözaltında
Polisten Anonymous iddiası: Türkiye sorumlusu gözaltında
Oyuncu Barış Atay'ın gözaltına alındığı operasyonda uluslararası hacker grubunun Türkiye sorumlusunun da yakalandığı iddia edildi.

Radikal.com.tr - Polisin bugünkü operasyonunda Redhack'in yanısıra Anonymous'la ilgili de teknik ve fiziki takipler yürütüldüğü bildiriliyor. Çalışmaların ardından önceki gece İstanbul , Ankara , İzmir, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Muğla ve Denizli’de 30 adrese baskın yapıldı. Aralarında dizi oyuncusu Barış Atay ile uluslararası hacker grubu Anonymous’un Türkiye sorumlusu olduğu iddia edilen bir kişinin de olduğu 14 kişi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda şahısların bilgisayarlarına ve elektronik eşyalarına incelenmek üzere el konuldu.


  http://www.radikal.com.tr/116238411623845

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şirin baba - user1023527

  şirin baba yakalanmaz :)

  Rahat rahat - hyperiq

  Hükümetler rahat rahat at koştursunlar, çalsınlar, çırpsınlar, fitne fesat çıkarsınlar, kimilerinin başını rahat rahat ezsin kimilerine de büyük pastayı versin diye yakalayın hacker'ları. Polisin, yargının yapamaığını yaptıkları için suçlu sayın onları.

  REDHACK - halil akbulut

  Redhack;hesaplara girip dolandicilikmi yapti,video ve resimlerle santajmi yapti,kimsenin özel hayatinami mudahale yapti?...HAYIR!!!

  REDHACK... - alibey71

  Bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeylerden birisidir, dokunmayın, elleşmeyin, bırakın birileri de iyiden, güzelden, insandan yana olsun!

  Alıştık bunlara. - UNITAD

  Polis yine asparagas peşinde. 'Büyük operasyon' öncesinde bunlar alışıldık polis numaralarıdır. Sendikalara, sola, sivil kurumlara saldıracak numara peşinde. Yakalayamayınca zoruna gidiyor....