Polisten, Divan Otel'e gaz bombası: Çocuklar yaralandı

Polisten, Divan Otel'e gaz bombası: Çocuklar yaralandı
Polisten, Divan Otel'e gaz bombası: Çocuklar yaralandı
Polisin yoğun müdahale ettiği yerlerden biri Divan Oteli oldu. Onlarca insan otele sığındıktan sonra polis binaya geldi ve içeriye gaz bombaları attı. İçeride aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi gazdan etkilendi ve kimileri de baygınlık geçirdi.

Raikal.com.tr - Polisin yoğun müdahale ettiği yerlerden biri Divan Oteli oldu. Onlarca insan otele sığındıktan sonra polis binaya geldi ve içeriye gaz bombaları attı. İçeride aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi gazdan etkilendi ve kimileri de baygınlık geçirdi. İçeride bunlar yaşanırken polisin binanın içine girmeye çalıştığı ancak daha sonra çekildiği belirtildi. Polis çekilirken de bina içine çok sayıda gaz bombası attı. Gazlı müdahaleden otele giden CHP ’li milletvekillerinden Sezgin Tanrıkulu  ve Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth da etkilendi. Polisin gazlı müdahalesinde otel içerisinde bulunan çocuklar da yaralandı.


  http://www.radikal.com.tr/1137774113777412

  YORUMLAR
  (12 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Devrim arabalari. - caglarkarademir

  Kekeler sol gazeteler alicaksiniz, ozgur gundem,evrensel,birgun vb. Dizi izlemiyeceksin. Alisverisi esnaftan alip supermarket ve avmlre gitmiyeceksin. Yolda insana yakisir sekilde araaba kullanacak, yolda normal yuruyecek ve omuz atmayacaksin. Ha bi de ustune 2haftaya minimum 1 kittap sigdirdinmi ne tayyipe gerek kalir ne de haybeye bayrak tencere tava salllarsin.

  utanç verici - slayfox

  savaşlarda bile hastanelere revirlere saldırılmaz ayıptır hiç mi vijdanınız yok hiç mi allahtan korkmuyorsunuz faşizm e karşı direniyor bu insanlar bitmişmi ki evlerine gitsinler?herşey ortada 1 insanın iki dudağının arasında o kadar insana eziyet edilmesi 24 saate boşalt dedi eziyet başladı

  savas ilan ettiniz adini koymadiniz - odos

  Hukumet kendi halkina karsi savas ilan etmis durumda ama adini koymus degil.bari adini koyunda belki bazi insanlari kendinize inandirmis olursunuz niye cocuklarin,yaslilarinda bu savastan payini aldigina.hani cokca propaganda amacli kullanila gelen "kurunun yaninda yas da yanar"( daha cokda kurt illerinde halka uygulanan devlet terorunu mazur gostermek icin kullanila geldi) ozdeyisini sakiz gibi cigner durursunuz.

  1937 den 2013 e uzanan Turkiye resmi... - captainwhite

  1937 de Dersim'de kendi halkina reva gordugu , magaralara siginmis insanlara gaz bombalari atarak olume surukleyen o gunun iktidari ile , Divan otelinde coluk cocuk demeden biber gazi atan ayni zihniyet!!!...Sizler ki vicdan kantarindan nasibini almamis secilmisler, bir inat ugruna 4 guzel insanin yasamina , yuzlerce insanin yaralanmasina sebebiyet verdiniz...Hani sizler degilmiydiniz "" Biz insanlari Yaradan'dan oturu seviyoruz" diyen...

  Yuh be! - Barnabycik

  Egemen Bağış, 'Taksime girmeye çalışacak olan herkese terörist muamelesi yapılacaktır,' demiş!!!

  kışkırtın yazan kardeş; - sadullah kiremit

  canım kardeşim sen ne zaman bu kadar zalim bir insan oldun? bir sorgula , bir düşün . Başbakanın söylediği herşeyi alıp söyleme. Belki sen ondan daha nitelikli bir insansındır. Polisin gözü döndü. Çevik kuvvet çok genç , çok deneyimsiz. olaylara müdahale ederken keyfi hareketlerde bulunuyorlar.

  DEZENFORMASYONUN KRALINI YAPIYOR BAZILARI - Germiyen

  SAnki ABD polisi bu tür durumları sadece seyrediyor. Yazık polis onlarca kez uyarıyor. Sizin ise dünya yansa altınızda hasır yok. Çocukları öne sürüyorsunuz..